Skocz do zawartości

Jaki wybrać laptop do diagnostyki op-com.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mery i Navia ja mam propozycję bo skoro już zagłębiliście się w indeksy to może jakiś osobny temat o indeksach utworzyć .

Skąd , do czego i jak to się je?:D

Ja to potem bym podpiął aby nie zginęło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, adam1954 napisał:

Mery i Navia ja mam propozycję bo skoro już zagłębiliście się w indeksy to może jakiś osobny temat o indeksach utworzyć .

Skąd , do czego i jak to się je?:D

Ja to potem bym podpiął aby nie zginęło.

ok ja za tym jestem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam1954 może być tyle że dla mnie sprawa się już rozwiązała bo nie mam komunikatu.

Działaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko skopiowałam jeden z nich do innego folderu . To wszystko. Dalej się nie zagłębiałam bo jak sam widzisz mój wyświetlacz bardzo ubogi jest.

Na pewno nie uruchomię pokazywania spalonej żarówki czy braku płynu do spryskiwaczy.

Ale napiszę jeszcze coś.

 

Od jednego kolegi z forum dostałam OP-COM 181022a Prof pewnego kolesia z internetu.

Obecnie mój chinol z aktualizował się do wersji 1.67

 

2022-02-07_210804.thumb.png.66a46654e8500b326ce7f7a001bb3444.png

 

Na tym też programie również nie ma indeksów do wyłączenia komunikatu o gołoledzi gdy połączymy się z wyświetlaczem.

 

Myślę ze u mnie tak jest zaprogramowany nie wiem moduł komfortu czy cały komputer.

 

Wiecie przecież że miałam mały wyświetlacz. Fakt że kupiłam komplet radio i wyświetlacz ale to nie znaczy że można tam więcej programować .

 

Mnie wystarczy na razie tak jak jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navia ja też dokładałem. Miałem TIDA. Zakupiłem wyświetlacz i cd 70. Dołożyłem przewody i hula Programowanie, to nic innego jak aktywacja BC i wprowadzenie odpowiedniego cody i masz wskazanie na wyświetlaczu. Ilość paliwa, ile możesz pokonać km i średnie spalanie. Opcji do spalonych żarówek nie ma mimo uruchomienia w bc. Jest tylko komunikat o niskiej temperaturze. Ja mam obecnie CIDA. Jest większy niż GID, na gidzie jest inna grafika, ale funkcje te same. Też bym chciał, aby były wyświetlane informacje o spalonych żarówkach. Trzeba, by było z kimś pogadać, kto ma na ten temat większą wiedzę. Umie programować eprom. A przede wszystkim ochotę in czas. Nie wiadomo jaki koszt

Cały / komputer / jak piszesz, jest w radyjku. Moduł komfortu nie ma nic wspólnego z programowaniem wyświetlacza.

Edytowane przez Mery 11

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, adam1954 napisał:

I jest różnica jakaś?

Tylko tyle że można sprawdzać auta z 2018r.

 

7 minut temu, Mery 11 napisał:

Ilość paliwa, ile możesz pokonać km i średnie spalanie

To uruchamiałam w Signium .

 

9 minut temu, Mery 11 napisał:

Cały / komputer / jak piszesz, jest w radyjku.

 

To poczytam czy tam coś można od nowa zaprogramować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności