Skocz do zawartości

[Zafira A 1.8 16V 125 km] wtyczki modułu wentylatora chłodnicy. Opis


Gość ninjaczyjt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ninjaczyjt
Godzinę temu, ja37 napisał:

Rozumiem, że masz Nokię 3210 i nie robi zdjęć.

Ha, Ha. No nie, ale w tej chwili autko stoi u mechanika, bo ma do założenia nową lampę, do naprawy hamulec ręczny i sonda lambda (chyba tak się to nazywa).
Przez to piszę bez zdjęć :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ninjaczyjt
4 godziny temu, ja37 napisał:

Rozumiem, że masz Nokię 3210 i nie robi zdjęć.

Nie no mam lepszy telefon, ale auto jest u mechanika, bo mam skasowany zderzak, lampę przednią, hamulce tylne (ręczny nie działa, bo zapieczony przy kołach), sonda lambda nie działa. Wiec jak widzisz sporo roboty przy nim, a myślałem że jak dokładnie opiszę model auta, rodzaj silnika Z18XE1 to nie będzie problemu dla znawców (bo ja jestem laikiem), zeby określić jaka to wiązka. Ja szukam i szukam i nie mogę dojść jaka ta wiązka ma być :(
Szukałem po numerze VIN mój to W0L0TGF75Y2261115 na stronie https://opel.7zap.com

ale ciężko mi znaleźć tą wiązkę, bo nie wiem jakie ma oznaczenie i ewentualnie od jakich innych opli mogę dobrać :(
Niestety opis mojej wiązki w moim aucie jest niedostępny :(. Nie ma go, bo szukał mechanik i nigdzie nie ma tej naklejki na wiązce. Być może odpadła gdzieś podczas kolizji wraz z wtyczką modułu wentylatora, bo jej nie znalazłem :(
W załączniku jest to co mi wyszło w wyszukiwaniu po numerze VIN

opel zafira a .8 16V 115KM Z18XE1.bmp

Edytowane przez ninjaczyjt
Dodanie linka do odpowiedzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ninjaczyjt napisał:

Nie no mam lepszy telefon

No niemożliwe :)

Ja mam Galaxy Fold 3 5G 512GB i on robi zdjęcia naprawdę :)

Nawet filmiki :)

 

A Twój nie robi nic, bo tylko opisujesz, a zdjęcie pewnie by załatwiło więcej, niż pisanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ninjaczyjt napisał:

rodzaj silnika Z18XE1

Nie ma takiego silnika

2022-05-29_073400.png

 

 

 

 

 

2022-05-29_075709.png

 

Co to za mechanik który kazuje klientowi szukać części.?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś już to co wstawiłeś widziałem.

W temacie pana z lepszym telefonem.

Po co się powtarzasz?

 

Do Pana od telefonu - kontynuj tematy, a nie z każdą pierdołą nowy zakładasz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ninjaczyjt

Dziękuję za wszystkie informacje i wszelką pomoc.
Niestety okazało się, że źle oceniłem kable i to nie o ten chodziło :(
Potrzebny natomiast jest mi kabel ten drugi co ma podobną wtyczkę przy module wentylatora chłodnicy. Tam w tym module są 2 gniazdka i do nich wpina się 2 wtyczki. Jedna jest od wentylatora chłodnicy, a druga......., no właśnie nie wiem do czego idzie i czemu służy :(
Może mnie któryś z was oświeci, jak ten kabel znaleźć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ninjaczyjt
4 godziny temu, adam1954 napisał:

Bezpieczniki F4 , F8 , F3 35, F3 40, F2 39 , wyłącznik rozrusznika , zestaw wskaźników , wtyk diagnostyczny , sterownik silnika , masa

Śliczne dzięki. A idzie jakoś wyszukać jakie oznaczenie ma ta wiązka?
Bo chcę znaleźć używkę, ale nawet nie wiem o jaką wiązkę pytać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ninjaczyjt
22 godziny temu, adam1954 napisał:

Bezpieczniki F4 , F8 , F3 35, F3 40, F2 39 , wyłącznik rozrusznika , zestaw wskaźników , wtyk diagnostyczny , sterownik silnika , masa

Dzięki za odpowiedź. Trochę poszperałem po Internecie i chyba znalazłem, ale niestety jeśli to to, to nie będzie tak łatwo jak myślałem. Bo chyba ta wtyczka jest od większej wiązki :(
Myślałem, że kupię tylko od tej wtyczki wiązkę, a tu chyba będzie trzeba kupić całą dużą wiązkę.
Powiedzcie mi tylko, czy to o to chodzi ? tu ta wiązka w linku Wiązka przewodów silnika Skrzynka bezpieczników silnika ABS X18XE1 Opel Zafira A 1,8 
Mi wyrwało tą wtyczkę (tak mi się wydaje) co jest na środkowym zdjęciu.
Mam rację? Czy mam innej jeszcze szukać?

Edytowane przez ninjaczyjt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności