Skocz do zawartości

Tapicerka


Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem nowy post, bo pytanie o tapicerkę padło na innym poście.Prezentacja wnętrza mojej Mery 18-letniej. Dla oblukania  Navi i Marcin 83.                                                    TY.thumb.jpg.21db6e032304e7e53c26b08bbae0dc74.jpg                                                      Tak wygląda tylna kanapa TY1.thumb.jpg.cce2cb0338e1c8bcdecba5a8df96be05.jpgDrzwity(1).thumb.jpg.8a14fe17f843e6eabbad63791c3f92d1.jpgDrzwity(1).thumb.jpg.8a14fe17f843e6eabbad63791c3f92d1.jpg                                                         Drzwi tylne                                                                                                                                                                                 Przd(2).thumb.jpg.1c3dd0ee50dba10dd40d609432ce93fe.jpg                                                                            Fotele przednie                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Navia, skomentowałaś na filmiku, który wrzuciłaś, że głośno pracuje jak diesel, Tak pracuje serducho Mery z otwartą machą                                                                                   

 

To by było na tyle, nie chwalę się, lecz pokazuję tylko to, z czego jestem zadowolony i sprawia, że poruszanie się tym samochodzikiem sprawia mi przyjemność, na której jeszcze nie zawiodłem się.

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor to kwestia gustu, ja bym dał inny . Ale jeśli chodzi o wykonanie to wygląda nietuzinkowo i bardzo schludnie i elegancko . Podoba się dla mnie 😁

A silniczek bardzo fajnie cyka . A osluchalem się ostatnio trochę tych benzyniaczkow troszkę młodszych 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o gust - to ja uważam że jest kwestią osobistą każdego człowieka i tutaj nie dyskutuję. Ma się podobać "mnie a nie komuś" i tutaj jest sedno sprawy.

A robota zrobiona fajnie i autko nabrało indywidualny wygląd - gratki za pomysł i robotę.

Silnik cichutki więc ok. 👍

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rafalgrzegorz napisał:

Jeżeli chodzi o gust - to ja uważam że jest kwestią osobistą każdego człowieka i tutaj nie dyskutuję. Ma się podobać "mnie a nie komuś" i tutaj jest sedno sprawy.

A robota zrobiona fajnie i autko nabrało indywidualny wygląd - gratki za pomysł i robotę.

Silnik cichutki więc ok.

Wszyscy mają jakiś gust. Lecz nie chodziło o jakieś tam, widzi misie z bajerowaniem autka. Po prostu dołożyłem do fabrycznego wyglądu swój jakiś tam projekt i jest ok Jest moje. Dzięki za komentarze

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie ekstra. Kolor to już kwestia gustu. Dobra robota .

 

A ta duża biedrona z tyłu służy jako poduszka ?

 

Mam nadzieję że jak idziesz do auta nie mówisz ,,Do biedronki idę ,,   🤣

Edytowane przez Navia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności