Skocz do zawartości

Żarówki które wybrać??PHILIPS vs OSRAM vs XENON


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Przyzwyczailem sie do niebieskich zarowek, - chinskei krotko wytrzymują, a firmowkie sa drogie i tez z reguly krutko swieca - przekonalem sie na NIGHTBRAKER.

Te TESLA wygladaja ciekawie, tylko jakie swiatlo daja.....

Inna alternatywa dla mnie to mysle nad OSRAM - ale zwylkle standard, lub Hella - przegladalem testy i widze ze wszelkie chinskopodobne raczej slabo wypadaja, a osram, czy hella zawsze swoje parametry maja...tąTESLE widze ze tez juz pare osob chwali - choc raczej ciezko je dostac....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość klepac89

Witam spaliła mi się jedna żarówka od świateł Drogowych (długich) czytam cały post od początku i niestety pogubiłem się czy te żarówki są mijania co je polecacie czy drogowe.

Polećcie mi jakie żarówki(tylko długie) które dobrze i długo świecą rozumiem że skoro jedna się mi spaliła to muszę obie wymienić. Co polecacie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam spaliła mi się jedna żarówka od świateł Drogowych (długich) czytam cały post od początku i niestety pogubiłem się czy te żarówki są mijania co je polecacie czy drogowe.

Polećcie mi jakie żarówki(tylko długie) które dobrze i długo świecą rozumiem że skoro jedna się mi spaliła to muszę obie wymienić. Co polecacie ?

Mowa tu raczej o swiatlach mijamnia, bo one zazwyczaj sie pala.. Ale dla zarowki to nie ma wielkiej różnicy gdzie swieci. Co do zarowek na swiatla drogowe, to nie jest az takie istotne jakie zalozysz i tak duzo dluzej wytrzymaja. Kup jakie Ci sie podobaja - niebieskie, albo zwykle zolte - z opini uzytkownikow cos wybierz.

Ogolnie dochodzimy do wniosku ze dobre zarowki to

Osram

Philips

Hella

Tungsram

Tesla.

Kolejnosc w jakiej podalem tez odgrywa pewna role...

Na drogowe ja wziolbym jakies np Hella Blue, tesla Blue, albo Osram np Silverstar

 

JA szukam teraz TESLE H7 na swiatla mijania - wie ktos moze gdzie je mozna dostac...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klepac89

Na światła drogowe też idą H7 Czy inne coś obiło mi się o uszy że HB3 czy coś takiego. Ale nie jestem pewien. Astrę mam od tygodnia więc jeszcze wielu rzeczy nie wiem ??? Kto mi rozjaśni umysł ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze ten Osram to bardzo dobry wybór, ale raczej zalecalbym wymienic obydwie tym bardziej ze ta nowa jest lekko niebieskawa, i bedzie swiecila innym swiatlem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

troszkę odkopie temat bo właśnie spaliła mi się jedna żarówka Osram tylko nie pamiętam jaki model, i teraz zastanawiam się co wybrać,

 

http://moto.allegro.pl/osram-h4-nightbreaker-plus-90-gdansk-i1274076808.html

nowy nightbreaker ? słyszał ktoś opinię ?

 

a może te :

http://moto.allegro.pl/h4-osram-silverstar-h4-wysylka-gratis-i1265899328.html

 

albo te:

http://moto.allegro.pl/zarowki-h4-osram-ultra-life-box-2szt-fvat-i1268350645.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest taka - zjeździłem 3 komplety NightBreakerów w dwóch różnych autach H4 i H7 i zawsze przepalały mi się po ok 3 miesiącach, fakt faktem świecą świetnie.

Od 10 miesięcy jeżdżę na SilverStarach i świecą bardzo całkiem fajnie, tego 3 modelu nie używałem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz_760301

Night Breaker + światła do jazdy dziennej lub Night Breaker w wersji bardziej wytrzymałej - droższe ale ponoć 2x żywotniejsze.

Używam tego pierwszego zestawu i już żarówki pół roku bez problemu śmigają.

 

Co do świecenia to nic lepszego z żarnikiem w środku nie znajdziesz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności