Skocz do zawartości

Żarówki które wybrać??PHILIPS vs OSRAM vs XENON


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Zamontowałem Osram Night Breakery.

 

Wada - ponoć krócej działają, ale nie ma nic za darmo - dokupię światła do jazdy dziennej by ekonomicznie było poprawnie.

Bardzo dobra alternatywa dla świateł ksenonowych jak komuś brakuje doświetlonej jezdni.

Na allegro za kpl. płaciłem (z przesyłką) 40 zł.

Jeżdżę na nich już od 6 miesięcy i odpukać, nic się nie dzieje - bardzo dobre żarówki, za dobre pieniądze.

Mam ja na drogowe, jak na światła mijania, doświetlają bardzo ładnie, światło jest czyste, żadne pseudo białe ksenonowe...

 

Polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

 

 

Jak kilka dni temu zakupiłem i założyłem Philips power2night. Świeca jaśniej i bardziej białym światłem niż zwykłe żarówki które miałem wcześniej. Jak jest z trwałością to jeszcze nie wiem bo za krótko używam. Znaki są dobrze oświetlone. Na drogowych nieźle walą!

Philips +30% przepaliła mi się szybciej (chyba około 1 rok) niż zwykła ale świeciła lepiej.

Założone oczywiście przekaźniki.,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem na Osram NIGHT BReaker - ladnie swieca, ale bardzo krutko - u mnie moze 1 rok - ok 10 tys km - to żenada - wiecej ich nie kupie. NAstepne testowalem GRAND PRIX - z allegro po 12 zl kpl - niebieska banka - ladnei swiecą - jasno - porownywalne do osramow - niestety tez spalily sie podobnie jak OSRAMY i wada zer nie maja filtra UV- ale nie narzekam, bo przynajmniej tanie byly.

Szukam teraz czegos niedrogiego, z bialym swiatlem ( najlepiej lekko niebieskla banka) ale zeby swiecily dlugo i byly w miare tanie - nie mam zamiaru inwestowac w porzadna zarowki, jak maja sie swiecic głównie w dzien zupelnie niepotzrebne.

 

Jesli ktos moze cos polecic to chetnie skorzystam z rady

Interesuje mnie:

- jasne swiatlo ( najlerpiej niebieska banka)

- niska cena

- a i jeszzce istotna sprawa - zeby mialy filtr UV

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arty

 

Philips NightGuide DoubleLife

Białe światło długi czas życia! Ale drogie.

 

Philips EcoVision długi czas życia już lepsza cena nie wiem jak z barwą.

 

PHILIPS LONGERLIFE 3 krotna żywotność. TANIE!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arty

 

Philips NightGuide DoubleLife

Białe światło długi czas życia! Ale drogie.

 

Philips EcoVision długi czas życia już lepsza cena nie wiem jak z barwą.

 

PHILIPS LONGERLIFE 3 krotna żywotność. TANIE!

Na pewno niezle te zarowki - ale patrze na cene to troche za duzo - zalezy mi na jakichs tanszych - moze byc nawet chinszczyzna...

Dopuki jezdza w dzien na swiatlach to nie mam zamiaru inwestowac w zarowki.

 

A moze jakies Hella, albo te - HELLTEC - CENA OK - tylko czy dlugo swieca i czy filtr UV maja?http://www.motoallegro.pl/item934459697_niemieckie_zarowki_xenon_h7_h4_55w_i_100w_50.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram - moze i tak, ale jakie, bo Night Breaker, to juz raczej nie kupie - za szybko sie pala... Moze silvelstar, ale tez slyszalem ze za dlugo nie swieca...

 

Zastanawiam sie jeszzce nad HELA - widzialem tez jakies blue po ok 20zl szt - uzywal ich ktos?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesla ! -

sa tanie i dobre, świecą tak samo jak osram, a cena powoduje uśmiech na twarzy.

Ciekawa alternatywa - wlasnie sprawdzam ceny....- mozna cos wiecej na temat tych zarówek...

Jak długo wytrzymuja? , jak swiecą - czy mocno - czy niebieska poświata czy bardziej na żółto?

Czy maja filtr UV?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności