Skocz do zawartości

Żarówki które wybrać??PHILIPS vs OSRAM vs XENON


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

nie no najbardziej to rozbawila mnie odpowiedz kolesia

ze nei bedziemy juz muieli uzywac dlugoch swiatel (ajk mamy to na jednej zarowce to w pseudoxenonahc to odpada)

podstawowe badanie na stacji diagnostycznej przy przegladzie - diangosta sprawdza swiatla

stop postoj mijania kierunki i oczywisice DROGOWE

bez tego ani rusz

a jak cie jakis policjant z tym zatrzyma na drodze i kaze to wlaczyc to o dowodzie mozesz wtedy zapomniec

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mariusz_760301

Witajcie.

 

Ma ktoś z was blue visiony Philipsa? - słyszałem, że sa dobre na mokrą nawierzchnię - czy to prawda?

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak cie jakis policjant z tym zatrzyma na drodze i kaze to wlaczyc to o dowodzie mozesz wtedy zapomniec

Słusznie prawisz!! Zgadzam się!!

 

 

 

OSRAM

Zobacz filmik:

http://www.osram.com/osram_com/Consumer/Automotive_Lighting/Products/Headlights/NIGHT_BREAKER/index.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz_760301

W poprzednim aucie miałem Philipsy +50% wszystko było ok., naprawdę więcej światła do momentu gdy przyszło mi zrobić nocą 300km w deszczu (na mokrym w ogóle nie było ich widać) - myślałem, że nie dojadę - nigdy w życiu nie miałem tak wymęczonego wzroku.

 

Rozważam więc te "cytrynowe" Osramy lub dołożenie pod zderzak żółtych świateł do jazdy nocą.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Ma ktoś z was blue visiony Philipsa? - słyszałem, że sa dobre na mokrą nawierzchnię - czy to prawda?

 

Pozdrawiam

Ja w Astrze mam pseudo Xenon i jestem zadowolony.Co do blue vision Philipsa to testowalem je w Renault Clio i jak juz ktos pisal nie jest to ani swiatlo niebieskie ani tez czysto biale wiec jak na swoja cene moim zdaniem rewelacji nie ma.Dużo lepsza ocene moge wystawic tym samym zarówką ale w swiatlach drogowych czyli H1.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam teraz blue vision philips'a i faktycznie w deszcu są kiepskie. i podobno mało trwałe.

jesli mialbym teraz kupować wybrałbym night guide

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Reasumując.

Pseudoallegro ksenony = niebieskie świarło... -porażka + problemy z policją

Philipsy = białe świarło - ok, ale w deszczu nikną i do tego sa krótkotrwałe, brak problemów z policją

Osram = białe światło - spośród tych trzech najlepsze i najbardziej odpowiednie i teraz...nikną w nocy w deszczu? brak problemów z policją?

Jakby ktos to porwierdzil i ew. odpowiedzial na te dwa pytania to bylbym zachwycony :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam te osramy założone i następny komplet zamówiony już. Świecą pięknie w dzień, nie oślepiają, po deszczu też dają radę. Słowem polecam, w przeciwieństwie do "ksenonów", które to wstawiłem sobie w traktorze w lampach roboczych i zaraz wywaliłem bo oprócz bajer wyglądu nie dawały nic, przedewszystkim światła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności