Skocz do zawartości

Wyciek płynu chłodzącego i niedziala obrzewanie


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez ja37,

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam, jestem prawie samodzielny. Maszyny ciśnieniowe do ,,łańcucha,, gornictwo

Uwielbiam moja prace

Fasing firma w Katowicach 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Ok dzięki ale sam bym ,,doszedł po wężach,, z góry nie widać musiałbym podkręcać coś. Może od dołu ,mam podjazdy. A może dać do ,,serwisu,, hi. Może niewielki koszt a jestem chwilowo w dołku 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, pejek791 napisał:

Oglądam, jestem prawie samodzielny. Maszyny ciśnieniowe do ,,łańcucha,, gornictwo

O widzisz.

A ja robię w Hutchinsonie.

I mam pod opieką jakieś 400 maszyn - różnych.

I muszę każdą znać, bo każda jest inna.

Do tego operatorzy ze wschodu, nie dogadasz się, co sie stało.

Dlatego muszę analizować, żadnej podpowiedzi nie mam.

 

Ale wpadł bym na pomysł, żeby najechać na wyższy krawężnik i wleźć pod auto.

Albo skorzystać z podnośnika.

A ty "prawie samodzielny" , znaczy od podawania kluczy?

Ogarnij się trochę.

 

jak wyciek jest taki duży, to na bank zobaczysz skąd.

I wtedy sie robi foto i dopiero pyta na forum, co to jest, czym to sie je, gdzie kupić, jakiś numer cześci itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobię fotki

Mechanik z prawdziwego zdarzenia po szkole po 10 latach na hucie ( utrzymanie ruchu ) lubię to robić , ujebac się w smarach oleju i żeby  wszystko dzialalo

Pracuje tam rok i mój brygadzista niegada ze mną . Sam rozwiązuje problemy z maszynami. Chyba że muszę dać sworznie do chartowania , czy do tokarza remontowego. 

Podawać mi kluczy niettzeba  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam robię wszelkie naprawy , w nocy jestem sam na ,,Ur,, zobacz sobie  ogromne maszyny ciśnieniowe. Klucze 36 i 65 do tego rura rura rura

Jestem mechanikiem przemysłowym i to lubię . Niema chwilowo kasy. Więc chciałem się doradzić. Praca 12h. I co potem rozkopie auto i co. Do serwisu? 

Może to gumowy wąż nie wiem nie widzę z góry pewnie do nagrzewnicy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pejek791 napisał:

Więc chciałem się doradzić

To nie forum jasnowidzów.

Nie podajesz żadnych danych.

Tylko, że wlewasz i leci.

W robocie też lejesz 1000 litrów oleju i czekasz?

Czy raczej patrzysz, gdzie ucieka?

 

Ogarnij się, bo cierpliwość moja się kończy.

 

i pamiętaj, że tu nie czat, nie pisz pierdół, tylko napisz, jak coś już ustalisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, wystarczy.

 

2 godziny temu, pejek791 napisał:

Nie Wiem czy się brać zato . ?

Zapewne wyjąć akumulator i podstawę akumulatora dasz radę. Jeśli gdzieś po stronie skrzyni leci, to wtedy będzie na tyle miejsca, żeby zobaczyć.

Problemem też jest to, że nawet typu silnika nie podałeś, co jest elementem raczej kluczowym w takim przypadku - każdy silnik ma swoje bolączki. W 1,6 1,8 przewody do nagrzewnicy parciały, które wychodzą z magistrali wodnej. W dieslu gniła z przodu silnika rurka wodna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności