Skocz do zawartości

Elektryczne szyby.


Gość t0mall

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z elektryczną szybą od strony kierowcy.

Mianowicie po przytrzymaniu przycisku zamkania kiedy szyba dojdzie do końca odbija spowrotem i automatycznie opada do ok 1/3 wysokości.

Ale jeśli zamkne szybę impulsami to zamknie się normalnie.

Ujawniło się to dzisiaj.

Co może być tego przyczyną?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

moze tylko szyba sie rozprogramowala [zgubila miejsca start / stop]

 

na pamietam dokladnie jak sie programuje - ale dojedz impulasmi do konca i przytrzymaj przycisk ze 3 sek, ale najlepiejsz poszukaj na forum - bo pewnie tak watek juz byl [a jak znajdziesz daj znac]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam pytanie w temacie elektryczne szyby.Szyba od strony pasażera otwiera mi się skokowo,tj.muszę kilkakrotnie przycisnąć,żeby ją otworzyć.Z drugą nie ma problemu.Podejrzewam stycznik,tylko gdzie go szukać?A może ktoś to "przerabiał"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem zaprogramować szyby tak jak radziliście a tu okazuje sie że chodzą normalnie.

Przynajmniej narazie ;)

Możliwe że było to faktycznie spowodowane odłączeniem aku.

 

Normalnie same cuda sie dzieją w tym samochodzie.

Jakiś czas temu zapaliła się kontrolka poduszki i zanim sie do tego dobrałem też samo się naprawiło.

Zobaczymy co będzie dalej.

 

Akumulator kupiłem na Allegro na tej AUKCJI .

Pasuje jak ulał.Ale jego wymiana to tragedia.

 

Jest to akumulator produkowany przez Wartę w Niemczech pod nazwą Freedom.

Warta odkupiła linię produkcyjną od Delphi dlatego pozostała kolorystyka na nalepkach.

Są to akumulatory które idą na pierwszy montaż w fabrykach samochodów.

Warta wyprzedaje je z magazynów bo mają ponad 2 miesiące a takich już nie biorą.

Gość kupuje je po niższej cenie i sprzedaje w Polsce.

 

A puki co to :? dla Was za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ale widze ze to standardy po zakupie ja tez wymienilem akumulator i tez mialem problem z podzuszkami . To kwestia kontaktu pod fotelami . Ja dalem mechanikowi przy okazji wymiany oleju i filtrów i jak do tej pory odpukac jest OK. A byly cuda bylo OKEJ usiadl szwagier na fotelu zapalil sie AIR bag i nie gasl , zawiozlem matke usiadla wrocilo wszystko do normyi tak ze 2 razy.

 

Czyli zdecydowalaes sie na ten aku co podawelem Ci linka .

No ale widze ze zbadales dokladnie jego pochodzenie ;)

Ja przu okazji jeszcze wymienilem świece żarowe bo te zapewne byly od nowosci

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności