Skocz do zawartości

Elektryczne szyby.


Gość t0mall

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Bezpieczniki są na tym forum opisane , fragmenty instalacji tez są ale i tak Ci nic to nieda

bo schemat jest tak mętny ze trudno coś z niego wywnioskować (np schemat ukladu sterowania szybami) jest tam tyle elektroniki a na schemacie tylko zakreślone jako blok sterowania. Pisz na forum co Cię boli a ludzien pomogą a pozatym ściągnij sobie z netu program TIS np z 2005 r jest tam wszystko o sintrach z 1997-99r.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Anonymous

ja też miałem dokładnie taki sam problem z szybami,ale jakoś sie samo uspokoiło:-)))

a tak dla wiadomości ile dałeś za akumulator bo tej aukcji już nie ma??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Schemat elektryki szybek.

Dla zainteresowanych mogę przesłać

opisy styków i procedur sprawdzania poprawności działania.

Czy mogę prosić o te procedury gdyż mam problem z szybą tzn nie mogę jej zamknąć.

Z góry dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Anonymous

U mnie też ostatnio pojawił się problem z podnoszeniem szyby kierowcy.

Wcześniej po dłuższym przytrzymaniu przycisku sama się domykała a teraz żeby to zrobić muszę cały czas trzymać przycisk. Szyba od pasażera działa normalnie.

Jaka może być tego przyczyna?

Czy da się to jakoś naprawić czy trzeba poczekać na kolejny "cud" aż samo się zreperuje?

Witam, podobnie jak Ty jestem właścicielem Sintusi iii też mam problem z szybami:(

Problem polega na tym że opuszcza się płynnie od jednego "kliknięcia", lecz powrót jest bolesny:(

Muszę trzymać przełącznik aby zamknąć, ale to nie koniec. Szyba nie wchodzi równo do góry, najprościej opisując: wchodzi pod kątem i muszę ręcznie dociągnąć szybę aby uniknąć szczeliny w narożniku i szumu podczas jazdy.

Rozebrałem tapicerkę iii hmmm Siłownik na krzyżaku nie podnosi równo szyby (prawy- patrząc na mechanizm), szyba na listwie mocującej z lewej strony jest luźna. Starałem się wyregulować na prawej prowadnicy lecz jest nadal "lipa".Szyba unosi się z "bólem" i w dalszym ciągu prawa strona idzie jakby z opóźnieniem do góry, czyli szyba idzie pod kątem.

PROSZĘ O RADY i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wszystko w tym temacie jest opisane.

Rozebrać ,wyczyścić , przesmarowac i będzie działać jak z fabryki.

Pozdr.

Musisz to zrobic sam bo samo się nie naprawi ,chyba że chcesz spalić silnik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba na listwie mocującej z lewej strony jest luźna

Zacznij właśnie od wklejenia szyby aby nie miała luzu.

Prawdopodobnie szyba idzie nierówno i z jednej strony jest mocniej dociśnięta do prowadnicy przez co ma opór.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

witam zmienialem silnik w mojej sintrze na silnik omegi c i nie moge znalesc gdzie mam podpiac wiazke przewodow 3 z nich wyglondaja na masowe a 1 jest gruby i chyba cos zasila i znajduja sie po prawej stronie miedzy silnikiem a filtrem powietrza ma moze ktos zwas pojecie gdzie one ida

 

[ Dodano: Pon Lip 27, 2009 13:32 ]

ewentualnie wie ktos gdzie znajde schemat elektryki silnika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość rozowywet

Czołem Sintromaniacy.

U mnie też pojawił się problem z elektryką szyby od strony pasażera tzn nie mogę opuścić przełącznikiem od kierowcy szyby pasażera,podnieś mogę.

pasażer może opuścić i podnieś.

Rozebrałem przełączniki od strony kierowcy,ale tam black magic elektronika.

Gdzie szukać czy to jakis przetarty kabelek czy trzeba wymienić ten moduł przełączników?.Wprawdzie przeczytałem cały post i widze schemat ale jestem za cienki aby się do tego dobrać,jakaś podpowiedź czy czeka mnie wizyta u elektryka,czy po prostu kupić przełączniki? będę wdzięczny za pomoc. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności