Skocz do zawartości

Jak usunąć filtr cząstek stałych - usunięcie DPF


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1) A czy moglbys sprawdzic jaka masz wersje softu? Po przejsciu to trybu TestMOde, pierwszy ekran to wersja softu. Czyli przycisk settings przytrzymac przez ok 5sek, a po sygnale klawisz BC, kliknij dwa razy.

od dzis mam ponoc najnowsza wersje to jak nie zapomne jutro zapodam...

 

ktore to wersja softu? SW?? jesli tak to u mnie jest 23.09.2004/0//GD59-/00050

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ten numer softu jw.podajecie to ogólnie wersja softu wgrywanego. Miałem taki sam przy zakupie jak, też po ostatniej aktualizacji jest bez zmian!. Numer aktualizacji softu do modyfikacji pracy DPF ściągniętego z netu był 5-cio, czy może 6-cio cyfrowy i dodatkowo zależny od posiadanego alternatora (Denso albo Bosch: różne wtyczki)

Soft jest często zmieniany, bo Opel (jak też, wszyscy producenci disel-ków) ma problem z DPF

Mam najnowszy soft DPF-u wczoraj wgrany , ale cudów nie zauważyłem , no może deko ciszej na 5 i 6 biegu. Ale to może być tylko moje złudzenie! Tyle!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

mialem problem z DPF i spalaniem wymienilem sterownik i wszystko OK. teraz wlacza sie wypalanie co 1000km przez ok 10km [50km/h] a co do usuniecia to niektore firmy tuningowe to robia przez kompa tylko trzeba sobie samemu usunac DPF. pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem problem z DPF i spalaniem wymienilem sterownik i wszystko OK. teraz wlacza sie wypalanie co 1000km przez ok 10km [50km/h] a co do usuniecia to niektore firmy tuningowe to robia przez kompa tylko trzeba sobie samemu usunac DPF. pozdro

Czy moglbys powiedziec cos wiecej na ten temat, jak to wymieniles? Gdzie kupiles? Jakie to sa koszty, itd... bardzo chetnie skorzystam z Twojego doswiadczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Witam , chcac kupic zafire B cdti bez filtru dpf.....czy jest mozliwe wizualnie stwierdzic ze auto nie ma tego filtru...podobno pod spodem widac ten filtr do ktorego wchodza rózna kable....czy to prawda? Czy w ogóle sa zafiry b bez tego filtra? Czy w numerze nadwozia obecnosc filtra jest zasygnalizwoana? dziekuje.

 

[ Dodano: Sro Gru 23, 2009 16:00 ]

czy nikt mi nie pomoże?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności