Skocz do zawartości

biegi corsa B


ja37

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bifrost14

[ Dodano: Wto Sty 05, 2010 21:28 ]

Powiedzcie czy za drezenie takie metaliczne drazka moze byc tez odpowiedzialny ten bolec na wybieraku? Wymienilem juz ta gume na samym drazku ale dalem kapa. Jak wyciagnalem drazek to dalej to ostro walilo.Jak przytrzymalem ta metalowa obejme to bylo ok. Modle sie zeby to tylko nie byl ten pajak bo szkoda 200 zl :roll:

Licze na to ze odp bedzie taka na jaka licze hehe :(

A może to waywalona poduszka pod skrzynią?

 

[ Dodano: Wto Sty 05, 2010 21:34 ]

Modle sie zeby to tylko nie byl ten pajak bo szkoda 200 zl

Co to ten cały pająk?? Gdzie się znajduje i jak poznać wizualnie, czy coś mu "dolega" ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

nie nie poduche mam dobra.

Ja sobie na allegro zobaczylem jak wyglada ten "pajak" ale niestety nie powiem Ci po czym poznac ze jest juz zuzyty, ale wydaje mi sie ze pewno jakies luzy ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ale nie odp mi czy bolec na wybieraku moze tez byc przyczyna takiego drzenia.

 

Podobno to najczesciej sie zuzywa...

 

Bardzo prosilbym o rade

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie nie bo kiedys tego nie bylo. Na samym poczatku drzenie bylo tylko jak dzwignie mialem w pozycji luzu... Teraz juz nawet napier... jak mam wbita 1 i ruszam. Powoli mam tego dosc i musze to wkoncu zrobic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jak kumpel na stacji diagnostycznej mi sprawdzal poduchy to mowi ze wszystkie dobrze wybieraja drgania... pod autem to slychac typowo w okolicy drazka zmiany biegow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności