Skocz do zawartości

biegi corsa B


ja37

Rekomendowane odpowiedzi

Przy podłodze za nisko to może być kłopot z dociskiem, łożyskiem oporowym, chyba, że podciągnięcie linki pomoże.

A dobrze obejrzyj ten koszyczek od strony lewarka, tam od góry nie zobaczysz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

czyli trzeba ten bolec po prostu szczypcami rozruszać na boki i wyciągnąć do góry?:beer:

 

oglądałem zestaw naprawczy wybieraka i były tam również dwa pierścienie typu

seger!!

na schemacie na stronie 1 nie widzę takiego pierscienia!:beer:

 

Lepiej edytować i dopisać niż pisać co 2 min. następną wypowiedź. Zrobiłem to za ciebie/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a tą łąpę odkręce od góry?(brak kanału)i czy łapa trzyma tylko ten bolec nr 17 czy coś jeszcze?i czy jak wykręcę łapę razem z bolcem czy po tej operacji będę musiał regulować na nowo biegi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość decek_1984

witam, panowie, ja mam astre 2.2 benz z22se. Jest tam zupełnie inny wybierak niż w corsie i na zdjęciach zamieszczonych na forum. Może macie coś na temat mojej skrzyni ? Szukajki uzywałem i nie mogłem znaleźć.

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chłopaki, czy ktoś wymieniał już plastikowy łącznik drążka wybieraka? Na zdjęciu poniżej nr. 15 ? Ten drążek wyszarpuje się czy jakoś odkręca?

 

Dołączona grafika

 

Zakupiłem taki jak poniżej: akurat jak potrzebuję do Astry F `97 wydaje się lepszy niż ten plastikowy bo jest bardziej sztywny. Jak go wyszarpać/odkręcić?

 

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności