Skocz do zawartości

biegi corsa B


ja37

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

rozebrał ale już nie poskładał :beer:

 

Pasować pasuje

jakiegoś smarowidła przed założeniem zaaplikuj

i uważaj przy spinaniu

- w pewnych zamiennikach sypią się "haczyki" w trakcie zapinania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Też mam problemy z biegami 1 i czasami 2, R. Najczęściej pojawia się to w momencie dojeżdżania do skrzyżowania jak chcę wrzucić 1, stojąc w miejscu wszystko jest ok - czy opisany tu problem dotyczy również mojego przypadku ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam,

 

nieśmiało podepnę się pod temat z biegami, od pewnego czasu miałem problem z wbijaniem 1 i 2 . Bieg pierwszy wchodzi z drugiego. A teraz doszło do tego że auto niby ma wbite albo 1 albo 2 to tak jakby był na biegu wyższym i dłąwi go przy ruszaniu i ogólnie . Nie wiem za bardzo od czego zacząć.

 

pozdrawiam

mati87

 

 

 

( co się okazał zamiast 1 wchodzi 3 z 2 się poprawiło ale też nie jest to co ma być, O dziwo przy cieplejszym silniku jest jakby łatwiej wbijać biegi)

Edytowane przez mati87

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość czelentano10

Mam pytanie czy da sie jakos zmniejszyc luz na drazku zmiany biegow? Patrzylem ale u mnie nie mozna zamontowac zadnej gumy na tej kulce tak jak jest to np w przypadku corsy. Sa tam tylko takie rowki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czelentano10

Przy delikatnym ruszaniu nie ma luzu na wybieraku. Dopiero przy mocniejszym jest luz na kostce i chyba musze ja jeszcze wymienic bolce juz wymienilem. Wydaje mi sie ze ta kulka na drazku sie wyrobila

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, podlacze sie pod temat... ()przeczytalem wszystko, lecz nie jestem pewien czy u mnie o to chodzi rowniez )

 

a ianowicie.... wszystkie biegi 3,4,5 i wsteczny wchodza idealnie lecz 1 i 2 musze silowo ciagnac galke do lewej strony i zeby wrzucic 1 bieg najpierw na "2" musze wrzucic ( a tak naprawde 4 wrzuca) i dopiero szybkim energicznym ruchem na 1 ciagnac galke mocno w lewo i wtedy wskakuje. - bez zgrzytów itp....jeżeli w taki sposob nie robie to wskakuje bieg trzeci, i z dwójką jest to samo z tym ze przy dwojce wskakuje bieg czwarty jak bylby ktos tak mily i wytlumaczyl prostemu czlowiekowi co z tym fantem zrobic :) i jakie ew. wiążą sięz tym koszta.

 

z gory dziekuje i pozdrawiam :)

Edytowane przez k4m

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam.

Chciałem sie dowiedzieć jak fachowo nazywa się ta część (guma na lewarku nr 7) chciałem ja zakupić na allegro ale nie moge znaleść nigdzie :/

prosze o pomoc albo link.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności