Skocz do zawartości

astra 2 1,7 dti traci moc


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam astre 2 1,7 dti isuzu

mam problem odnosnie braku mocy w tym samochodzie

od samego poczatku auto jest slabe

mam do porownania 2 taki sam ojca i jego to rakieta w porownaniu do mojego autko bylo podłaczone pod kompa wykryto blad nr 0335 czujnik obrotu wału korbowego wymieniony ale auto nie odzyskalo mocy wymienilem przeplywomierz i nic podmianma z 2 terz nie dala poprawy zawor egr byl czyszczony nie bylo poprawy no i sterownik pompy nawalil zostal naprawiony ale to nie mialo wplywu na moc . dla porowniani 2 autko po odpaleniu i przegazowaniu czuc jak silnik chce wyskoczyc z ramy u mnie tego nie ma. Na zimnym silniku czuc turbine ze dziala ale po przejechaniu paru kilometrow i zagrzaniu okolo 90 stopni autko jezdi tak jakby nie mailo turbiny co to moze byc prosze o pomoc nie mam juz pojecia nie jestem zadnym mechanikiem ale mam juz dosc placenia mechanikom za nic porsze o pomoc Michał (misiek24242)

 

[ Dodano: Nie Lip 05, 2009 14:16 ]

prosze o porady co to moze byc co jest przyczyna moze ktos sie juz z tym spotkal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

tez mam podobny problem.Heh raz samochodzik zapierdziela a raz jest muł. Dzisiaj wracając z działki zamulił się, po malutkim postoju na orlenie odżył śmiga aż miło bez porównania. Myślę ze jakiś zaworek może blokować ciśnienie. Szkoda ze mam dwie lewe ręce i pewnie mechanik zedrze ze mnie ostatni grosz. Może coś ruszyło się w twoim temacie. Poprzednio przy 90 stopniach tez wyłączała się turbina, wymiana przepływomierza pomogła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mam drugi przepływomierz moge przelozyc z innej astry ten sam model w 100% sprawnej ale to nie pomagalo ale sprubuje a co do tego zaworka to ktory to moze byc prosze o pomoc

Od turbiny powinien wychodzić wężyk do takiego właśnie zaworka, który u Ciebie może być właśnie zasyfiony. Ja mam inny silnik, i nie mam zaworka przy turbinie, ale mój problem wygląda identycznie jak u "czuczu" , też auto odzyskuje moc po krótkim postoju. Co może być przyczyną? :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie jestem specem od mechaniki ale od turbiny wychodzi taki cienki gumowy wezyk to zaworek w turbinie bedzie zasyfiony czy tez idac po wezyku ten przy egr prosze o pomoc

Cienki wężyk powinien być połączony z okrągłym szarym plastikowym zaworkiem, wielkości puszki z pastą do butów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten wezyk ktory odchodzi od turbo idzie do takiego trojnika a z tego trojnika idzie do plastikowego zaworka sterujacego chyba egr bo on znajduje sie przy egr jest kolo nie go zamocowany chyba ze na turbo gdzies jeszcze jest ale nie widzialem chyba ze przeoczylem chyba ze chodzi ci o to z dzwignia tylko to nie jest plastikowe?:(?:(?:)

 

[ Dodano: Wto Lip 07, 2009 21:13 ]

prosze o jakies wskazowki moze ktos sie z tym spotkal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten wezyk ktory odchodzi od turbo idzie do takiego trojnika a z tego trojnika idzie do plastikowego zaworka sterujacego chyba egr bo on znajduje sie przy egr jest kolo nie go zamocowany chyba ze na turbo gdzies jeszcze jest ale nie widzialem chyba ze przeoczylem chyba ze chodzi ci o to z dzwignia tylko to nie jest plastikowe?:roll:?:)????

http://www.mrserv.de/index.php?option=com_content&task=view&id=33&Itemid=33 na tej stronie Ladedrucksensor: masz 2 zdjęcia jak on wygląda z prawej i z lewej nie dało się go oczyścić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam wszystkich!! :wink:

mam opla astre 2 1,7 DTI isuzu 2000 r

mój problem polega na tym że po przejechaniu ok 10 km ubywa mi płyn ze zbiorniczka wyrównawczego i gotuje się :) i nie wiem co jest nie tak proszę o pomoc please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności