Skocz do zawartości

Montaż tempomatu Corsa C


Rekomendowane odpowiedzi

mi sie znudzilo szukanie i czekanie, kupilem w sklepie.

Powiedz mi ile cie ta przyjemnośc kosztowałą i w jakim sklepie...

 

Co do tego plastiku górnego kolumny to trza go odpowiednio zakładać wtedy niwe ma tej szpary bo system montażu to paranoja...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Anonymous

... czy jest w 1.2 łatwo sprawdzić pod fejsa podłączyć i sprawdzić w blokach pomiarowych czy jest czujnik

 

....

Co to oznacza wiem, ale gdzie (poza ASO) i ile to może kosztować, bo nie mam ani "kabelka" ani oprogramowania :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komisarz ryba

marmi -> jedyne w 268zl w sklepie z czesciami opla w lodzi. facet powiedzial, ze sciagal bezposrednio z opla i ze w polsce byly dostepne dwie sztuki. jedna jest juz w mojej corsie. w serwisie chcieli niewiele wiecej, 286zl

 

plastik wlasnie zaczalem zakladac od zlej strony i teraz nie chce mi sie go drugi raz zdejmowac, zeby zaczac zakladac od dobrej strony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze myślałem że coś taniej bo w serwisie mi go oferują za 243 złote w niemczech jest także ściągną w ok 10dni max... tak myśle ale chyba faktycznie warto bo trafić uzywke to praktycznie niewykonalne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komisarz ryba

no jasne, ze warto. mam i uzywam, a nie szukam i nie zastanawiam sie czy kiedys, gdzies i za ile moze uda sie trafic uzywany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość TommyGun

Witam

 

A jakiego typu jest to tempomat?

- tramwajowy: nastawiam prędkość, puszczam gaz i auto jedzie zgodnie z nastawą,

- hamulcowy: nastawiam prędkość, wciskam gaz, a auto jedzie nie szybciej niz nastawa,

 

Gdzie jest wyświetlana nastawa prędkości (MID) czy mały LCD na obrotomierzu (prędkościomierzu)?

 

Z góry dzięki z aodpowiedź.

 

Pozdro

Tomek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komisarz ryba

A jakiego typu jest to tempomat?

- tramwajowy: nastawiam prędkość, puszczam gaz i auto jedzie zgodnie z nastawą,

- hamulcowy: nastawiam prędkość, wciskam gaz, a auto jedzie nie szybciej niz nastawa,

 

Gdzie jest wyświetlana nastawa prędkości (MID) czy mały LCD na obrotomierzu (prędkościomierzu)?

nastawiasz predkosc, puszczasz gaz i jedziesz. predkosc pokazuje ci predkosciomierz, nigdzie sie nie wyswietla.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam,

pomimo tego, że został już poruszony temat tempomatu, czy możecie raz jeszcze jakimś prostszym językiem, napisać co trzeba zrobić i w jakiej kolejności? Mam już zakupioną oryginalną manetkę. Posiadam Corsę C z 2002r 1.7 DI. Z góry dziękuję.

 

Paciej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Ty kupiłeś tą za 149 na allegro :COOL:

 

Po pierwsze zdejmij obudowę górną kierownicy i wypnij z manetki kierunkowskazu wtyczkę - żeby tempomat działał, muszą ukazać się 4 przewody we wtyczce a nie 3. We wtyczce są 4 piny i wszystkie muszą byc obsadzone, a niektóre CC niestety mają tylko 3.

Jeśli sprawdziłeś powyższe, wepnij nową manetkę z tempomatem i pozostanie aktywacja tempomatu na przykład OP-COMem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę,że mój zakup został namierzony :P właśnie odpiąłem wtyczkę i są 4 kabelki i 4 piny, więc mam nadzieję, że mój zakup się przyda. to rozumiem, że po zmianie zostaje podjechać na kompa i uaktywnić tempa. bardzo Ci dziękuje za szybką informację

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności