Skocz do zawartości

opel sintra nie gasna swiatla potrzebny schemat instalacji


Gość gdjspider

Rekomendowane odpowiedzi

Który włącznik ?

Głowica narazie bez zarzutu. Silnik działa lepiej niż przed awarią. Klimy nie zrobiłem, poczekam do wiosny.

Chodziło mi o pająka. w mojej czasem po włączeniu kierunku zapalają się długie, i wina tkwi właśnie w pająku ( na razie nie trafiłem na taki jak w sintrze ale pasuje od innych opli).

A swoją głowice oddawałeś czy dostałeś drugą.

Edytowane przez rafalgrzegorz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Chodziło mi o pająka
Mówisz o przełączniku kierunkowskazów ?

Kacper któryś przełącznik już wymieniałem, tylko nie pamiętam który, być może faktycznie to on poleciał.

Rafał wstawiłem nową (tzn. po regeneracji). Swoją mam więc jakby jakieś części były potrzebne to się polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o przełączniku kierunkowskazów ?

Kacper któryś przełącznik już wymieniałem, tylko nie pamiętam który, być może faktycznie to on poleciał.

Rafał wstawiłem nową (tzn. po regeneracji). Swoją mam więc jakby jakieś części były potrzebne to się polecam.

 

Tak ten przełącznik, jak nie masz przekaźników to siada.

O głowicę pytałem bo w mojej niektóre śruby są na kleju i może okazać się pomocny taki kontakt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik kierunkowskazów wymieniony na nowyi nadal (po włączeniu świateł mijania) świecą światła drogowe. Tzn. w pozycji świateł mijania i drogowych cały czas są światła drogowe. Jakieś inne pomysły macie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie trochę zaskoczyło, jedyne co mi do głowy przychodzi to sprawdź masy do lamp przednich może któraś jest uszkodzona i ciągnie przez żarówki. Jak są ok. to jak Kacper pisał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem (na innych forach), że o identycznych przypadkach i tam problem tkwił w żarówkach, w których było zwarcie. Wymieniłem żarówki i niestety nie rozwiązało to problemu.

Rafał sprawdzę te masy.

Kacper też mi się wydaje, że gdzieś się kable zwarły (może gdy rozrząd był wymieniany), na włącznik świateł to bym nie obstawiał, przecież tam nie włącza się świateł drogowych tylko mijania.

Koledzy i koleżanki jest w sintrze jakiś przekażnik który przełącza światła mijania na drogowe ? Schemat by się przydał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem (na innych forach), że o identycznych przypadkach i tam problem tkwił w żarówkach, w których było zwarcie. Wymieniłem żarówki i niestety nie rozwiązało to problemu.

Rafał sprawdzę te masy.

Kacper też mi się wydaje, że gdzieś się kable zwarły (może gdy rozrząd był wymieniany), na włącznik świateł to bym nie obstawiał, przecież tam nie włącza się świateł drogowych tylko mijania.

Koledzy i koleżanki jest w sintrze jakiś przekażnik który przełącza światła mijania na drogowe ? Schemat by się przydał.

Zanim rozetniesz (dobierzesz się do wiązek) spróbuj dodać masę (dodatkowo) bezpośrednio na żarówkę, może to coś pomoże.

Podaj adres maila to podeśle ci schematy i okablowanie (są po niemiecku ale tylko takie mamy).

Przekaźnika nie ma, dla tego są takie słabe światła (Harnaś gdzieś opisywał montaż przekaźników.)

Nie ma też innego przekaźnika rozdzielającego świateł mijania od drogowych tylko pająk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności