Skocz do zawartości

Nierówna praca silnika na biegu jałowym-Astra H 1.7CDTI110KM


Gość Jacek82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Isuzu jako sam motor nie jest zadkoscia tylko te wersje 110 i 125 konne sa mniej spotykane niestety wiec ciezko nawet w poblizu koos wyrwać.

Co do sugerowania mechanikow to nie oto chodzi zeby kazdy ci to mowił. Sek w tym zeby choc jeden sie podpisal pod tym ze to na 100% przeplywomierz i w razie gdyby to nie bylo to przyczyna to niech odda pieniadze za ten niefortunny zakup. Zaloze sie ze wiekszosc jak nie wszyscy umyja od tego rece. Ja wiem ze sporo ludzi duzo krzyczy w stylu "na bank przeplywomierz" itp ale powiem ze szczerze ze w swojej karierze jeszcze ani jednje przeplywki padnietej nie widzialem i nigdy nie wymienialem. Tyle aut sie przewinelo w ASO gdzi epracowalem i jakos nikt z kolegów nie wymienial przeplywki- dziwne to co nie i zastanawiajace. Koles który pracuje u kozła w oplu juz chyba 15 lat mowil mi kiedys: " w oplu nie psuja sie przepływki". Popatrzalem na niego ze zdziwieniem i teraz wiem dlaczego bo porostu naprawde bardzo rzadko siadają. W golfie poprzednim mialem nastukanie km niewiadomo ile tak dokladnie ale zapewne grubo ponad 300 czy 400 tys km a przeplywka wciąż ori z data produkcji zgodną z autem. Dziwne no nie?? Przeciez padaja jak muchy a tu taka wytrzymala. Fakt ze to pierburg był ale jutro moze zerkne w aktualne auta czy przeplywki sa ori czy wymieniane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz_760301

Wesoł - przepływki przecież padają.

Mojemu koledze w Y20DTH (taki sam jak mój) padła, kupił oryginał i ten też był uszkodzony - dopiero za 2 razem było ok.

A kolega klubowy niech podzwoni po ASO może przypadkiem mają jedną na podmianę.

 

Jeszcze jedno - jestem do tego sceptycznie nastawiony ale tonący brzytwy... spróbuj przeczyścić przepływomierz dedykowanym do tego środkiem w sprayu. pełno takich na allegro.

Może coś ją oblepiło.

Edytowane przez Mariusz_760301

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle aut sie przewinelo w ASO gdzi epracowalem i jakos nikt z kolegów nie wymienial przeplywki- dziwne to co nie i zastanawiajace.

wiesz, z taka cena za usluge i czesc, zazwyczaj juz po gwarancji, to sie nie dziw...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz_760301

Jaki przepływomierz kupiłeś? Boscha czy zamiennik?

Podjedź do porządnego warsztatu i niech Ci ta przepływkę sprawdzą (tak jak Wesoł pisał - jakie ona przepływy pokazuje) - mój kolega kiedyś tez kupił nowy przepływomierz i był on niesprawny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki przepływomierz kupiłeś? Boscha czy zamiennik?

Podjedź do porządnego warsztatu i niech Ci ta przepływkę sprawdzą (tak jak Wesoł pisał - jakie ona przepływy pokazuje) - mój kolega kiedyś tez kupił nowy przepływomierz i był on niesprawny.

 

Kupiłem nowy Boscha. Sam już nie wiem gdzie sie udac. Póki co to tylko wyczysciełem sie z kasy. Mi sie wydaje ze to chyba cos z wtryskami. Moze wlac do paliwa jakis srodek do czyszczenia wtryskow??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności