Skocz do zawartości

Kody bledow do Astry G


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Virusek123456

Panowie niema ktoś poprostu dobrego programu który ma odczyt każdego błedu do opli. Kurna ja mam np. Astra g 1.8 i Bład ABSU C0241 i tak kiepski opis tego błędu że szok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.Chciałbym się podpiąć pod temat astry.Mam astre Z19DTH szukałem na jej temat opisów kodów błędów i niewiele tego... :lol: Korzystając z tego że wiedzę tutaj na forum kilku znawców problemu chciałem zapytać co oznaczają następujące kody błędów.Nadmieniam że wymienione błędy pojawiły się po zatankowaniu paliwa na schellu i po naprawie wiązki elektrycznej (odpowiada ona za ABS,trakcję i IDS+)oznaczenia wiązki to T3W.Oto te błędy

007071

118004

210870

050074

05007F

Jeszcze tylko chciałem dodać że jak startuje na zimnym motorze to rozpędza się auto tak jakbym turbinę wyłączył.Jak się rozgrzał to praca silnika wróciła do normy... :lol:

Z góry dzięki za odp.:):):)moje gg 2487290.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosowałem technikę wciśnięcia pedałów i właczenia zapłonu i zaczeła mi migać zółta kontrolka od silnikia, wiec liczyłem mignięcia i wyszły mi takie cyfry:

7,10,1,10,10,10,1,1,10,10,5,7,1

Jak rozszyfrowac jaki to kod?=l

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość Wojtasek_K

Witam, a ja mam takowe błędy U2104 U2105 U2108 czasami też wyskakuje P0500. Tych 3 pierwszych za nic w świecie (gdy wyskoczą) nie da rady skasować, tego P0500 da radę. Te 3 pierwsze niby mówią o jakiejś komunikacji pomiędzy ABS a TC ale co z tym zrobić nie mam pojęcia? Sprawdzałem wtyczki przy kołach, psikałem tam czyścikiem do połączeń elektrycznych, sprawdzałem czy te kable od czujników do nadkola są całe(wzrokowo) i niby wszystko jest ok. Dziwna sprawa bo czasami kontrolki(auto z kluczykiem i ESP one występują z tymi błędami) same sobie zgasną i jest gitara aż do następnego razu. Pytanie co się dzieje? Drugie pytanie gdzie w poznaniu lub okolicy jest dobry elektryk co ma techa i by się tym zajął, ktoś ma jakieś namiary lub sugestie na męczący mnie problem??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności