Skocz do zawartości

Kody bledow do Astry G


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zrobiłem ten fejs http://slacklist.olek.waw.pl/smietnik/OBD2/ .mam opla astrę 2004 r silnik y17dt.Odczytuje i kasuje błędy, łączy się z klimatyzacją i wspomaganiem kierownicy,ale nie mogę połączyć się z silnikiem. Próbowałem na astrze F 1.6 benzyna i tam wszystko działa.

Czy ktoś z was łaczył się z silnikiem y17dt za pomocą tego fejsa ,chodzi mi o odczyt parametrów.Próbowałem op comem i tech 2.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno działać, ja zrobiłem fejs ze schematu http://img85.imageshack.us/img85/4720/fa205ed524a268adyu6.jpg i mogę się połączyć ze wszystkim do czego można się podłączyć w moim aucie z wyjątkiem TIDa, z silnikiem fejs łączy się bez problemu. Schemat ze strony którą podałeś też powinien działać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj przy zapłonie zaczął wybijać mi check engine, który po uruchomieniu silnika gasł. Zastosowałem metode gazu-hamulca i kontrolka migała w następujących sekwencjach: 10, 3, 7, 10 po czym kontrolka zapalała się stale aż do uruchomienia silnika. Czy ktoś byłby tak uprzejmy zidentyfikować, czego tyczy się ten błąd? Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem szczesliwym posiadaczem vauxhalla astry g z16se. Kontrolka silnika przy jezdzie po trasie przy 4tys obr lub wiecej po kilku minutach zaczyna migac przy kazdym nacisnieciu na pedal gazu (nawet przy nizszych obrotach jak juz zwolnie) , jak zdejmuje noge z gazu kontrolka swieci sie ale juz nie miga. odczuwalny jest spadek mocy. Po ponownym starcie silnika kontrolka swieci sie, moc wraca, jezdzi normalnie, nie miga juz przy dodawaniu gazu. Problemy zaczynaja sie w tych samych okolicznosciach (trasa 4tys obrotow lub wiecej no i kontrolka znowu miga przy gazowaniu) Wyskoczyły błedy po340 sens A bank 1, po304 po134. Wymienialem ostatnio pasek rozrzadu, wydech ( katalizator zostal stary) olej, filtry. Co to moze byc?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Moje kody błędów to: P0481, P0480. Co to może być? I mam jeszcze jeden: P0602. Proszę pomóżcie. Silnik 1.7 DTI Isuzu. Astra G z 2000 roku.

 

[ Dodano: Pon Kwi 26, 2010 18:17 ]

Czy ktoś w ogóle siedzi na tym forum?

 

[ Dodano: Sob Cze 12, 2010 02:09 ]

Witajcie. Moje kody błędów to: P0481, P0480. Co to może być? I mam jeszcze jeden: P0602. Proszę pomóżcie. Silnik 1.7 DTI Isuzu. Astra G z 2000 roku.

 

[ Dodano: Pon Kwi 26, 2010 18:17 ]

Czy ktoś w ogóle siedzi na tym forum?

Witam ponownie. Może ktos wreszcie cos napisze w tej kwestii. Sterownik wentylatorów wymieniony. Check dalej sie świeci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam po podłączeniu do kompa wywala mi błąd P0195 i nie daje się skasować

może ktoś wie o co chodzi [opel astra G silnik x20dtl]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności