Skocz do zawartości

Kody bledow do Astry G


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość andrzej_m55

das, a osoba zobaczy temat od początku są podane kody i co oznaczają

może by osoba uzupełniła profil będziemy wiedzieć jakie auto,silnik i kim osoba jest

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość szczygel18

Witam

nie wiem czy pisze w dobrym temacie no ale....

W mojej astrze 1.7 dti 2001 odkryłem pewną funkcje licznika mianowicie...

po dłuższym ok 5 s. przytrzymaniu przycisku od kasowania licznika dzienego wyskakują pewne pewne liczby co one mogą oznaczać sprawdzałem tą funkcjie również w corsie c tez jest aktywna ale co te cyfry oznaczają....czy to są jakesi kody błędów cyfry były takę 002.4 oraz 16329

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kody licznika (zaprogramowane opony silnik itd itp

sa stale i tak ma byc

 

i nic nie odkryles

pisano juz o tym na forum

kazdy opel to ma (nie liczac starych z licznikiem na rolkach ) 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu znalazłem to w necie, może się przyda a autor nie pogniewa.

P1220 "wartość rzeczywistego startu wtrysku poza wymaganym zakresem - "problem" z dawkowaniem paliwa - nieprawidłowy początek/kąt wtrysku - odchyłka (mechanika pompy).

Olbrzymie znaczenie ma samo paliwo - jego jakość. Dolej mixolu albo inny preparat ułatwiający rozruch diesla w zimowych warunkach (doskonały jest szwedzki skydd). Możliwe, że masz wodę w paliwie, możliwe, że po prostu aż tak zgęstniało. Wymień też dla pewności filtr paliwa i zobacz jak wygląda. Naturalnie warto zatankować w pewnej stacji i nalać lepsze paliwo ( verva czy BP ultimate)".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej. U mnie tech2 pokazuje błąd P0100 czyli niby coś z przepływomierzem powietrza. Check prawie cały czas świeci. A zabawniej jest gdy robi się cieplej i silnik się rozgrzeje jak zgaszę auto i zaraz ponownie zapalę check się nie świeci i wszystko jest ok. Do auta powraca moc. Im zimniej tym gorzej. Co radzicie? Jest sens czyścić EGR czy od razu kupować przepływomierz? Silnik 1.7 DTI 2000 rok. Silnik Isuzu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

błąd P0100 czyli niby coś z przepływomierzem powietrza.

Moim zdaniem nie niby, ale zdecydowanie.

Co radzicie? Jest sens czyścić EGR

W tym wypadku, taki sam jak czyszczenie tylnego zderzaka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupno przepływki. Ale w taki właśnie dziwny sposób się objawia? Raz jest ok a raz nie?? Jaką radzicie? Oryginał Boscha czy jest jakiś dobry zamiennik bo mam już dosyć takiej jazdy!:wesoly:!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mario-wasz

Witam,

 

Niestety nie uporałem się problemem, dziś silnik ciągle szarpał po rozgrzaniu, a jak zgasł to przez chwilę nie mogłem odpalić. Dzieje się tak jedynie na rozgrzanym silniku, w mrozy na krótkich odcinkach auto jeździ ok. SILNIK Y20DTH

 

Błędy jakie pokazały się:

 

1345

P1345 Wadliwe dzialanie ukladu krytycznego 1 (zob. procedure sprawdzania - opis kodu usterki) B-19 / co to oznacza?jaka jest procedura? i co to jest układ krrystyczny 1?

 

 

0703

 

P0703 Nieprawidłowy sygnał obwodu włącznika świateł hamulcowych C-11 / hamulce działają poprawnie, więc co to może oznaczać?

 

1220

 

P1220 Wadliwe dzialanie ukladu krytycznego 1 (zob. procedure sprawdzania - opis kodu usterki) B-19 / ??

 

0725

 

P0725 Wadliwe dzialanie ukladu krytycznego 1 (zob. procedure sprawdzania - opis kodu usterki) B-18 / jak wyżej??

 

Proszę o ewentualną pomoc!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę dobrze sprawdzić podłączenia lamp, kości i złącza, tak samo czy w gniazdach na żarówki są odpowiednio wsadzone 1 lub 2 biegunowe? P0703 to czujnik pod pedałem hamulca na bank, koszt ok 20 zł. odpowiada za reakcję pedału na światła stopu.

 

Zapomniałem dodać o najważniejszym P1220...oby raczj nie...bo to pompa ..

a pozostałe to czujnik położenia wału i sterownik pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności