Skocz do zawartości

Kody bledow do Astry G


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam wszystkich oplowców też mam problem z kodami bo mam książkę z kodami ale nie mam dostępu do kodów specyficznych a ostatnio wyskakuj mi błąd C0035 proszę o wyjaśnienie dziękuję serdecznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

dzięki Mariusz wiem że to od abs bo diagnozowałem abs tylko proszę o informację co znaczy błąd C-0035 pozdrawiam Stan.

 

[ Dodano: Pią Lip 10, 2009 19:09 ]

dzięki za pomoc przetłumaczyłem na polski zrozumiałem pozdrowienia dla wszystkich Stan. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz_760301

Błąd czujnika prędkości lewego przedniego koła.

Jest on wmontowany w piastę.

Zacznij sprawdzenie od rozłączenia i przeczyszczenia wtyczki. Obejrzyj przewody.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W poscie Wysłany: Pią Cze 05, 2009 19:03 opisalem ze pokazal mi sie blad P 1222 co w ogolnym okresleniu wskazuje na nieprawidlowe dzialanie pompy wtryskowej. To prawda. Po odwiedzinach u Bosch-a otrzymalem konkretna odpowiedz. Otuz blad jest meldowany przez sterownik pompy wtryskowej, ale trzeba szukac dalej poniewaz przyczyn jak mi powiedziano jest wiele, a w moim przypadku byl to czujnik przeplywu powietrza do turbosprezarki. Zostal wymieniony i znowu jest wszystko jak nalezy. Oczywiscie moze to byc rowniez elektronika pompy.

Tak ze jezeli ktos sie z tym spotka to niech domaga sie dokladnej lokalizacji bo przyczyn jest kilka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio musiałem oddać asterixa do blacharza (klepanie tyłu po zbliżeniu z uroczą niewiastą). Odebrałem auto i zauważyłem że po przekręceniu kluczyka przed odpaleniem nie gaśnie kontrolka silnika - gaśnie dopiero po uruchomieniu silnika. Odczytałem błąd metodą wciśniętych pedałów i wyszło 10, 5, 7, 1 czyli P0571. Znalazłem opis i wychodzi że to uszkodzenie w układzie tempomatu lub czujnika pedału hamulca . Nie mam tempomatu wiec szukałem dalej i znalazłem inny opis "Przerwany obwód układu świateł hamowania" to wydaje się bardziej wiarygodne bo blacharz musiał zdemontować połowę tyłu. Światła świecą, kontrolka nie pali sie podczas jazdy czy to oznacza że błąd jest tylko zapamiętany i po 20 uruchomieniu silnika zniknie, czy problem dalej występuje? Dziwi mnie to trochę bo kiedyś próbowałem sztucznie wywołać jakikolwiek błąd odłączałem tylne lampy i nic :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Witam wszystkich posiadam wasnie opla vectre w ktorym to wyskakuje kod P1530 sprawdzajac ten problem dochodzimy do ukladu klimatyzacji niestety ten samochud nie posiada klimatyzacji. Czy wie moze ktos co moze byc przyczyna oprucz klimatyzacji ktorej nie ma?:shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam serdecznie!

w moim oplu po odczytaniu techem wyskakuje blad p0354. objawy to praca silnika na 3 cylindrach. auto to astra G 1.8 16v z silnikiem x18xe1.

 

jakie sporady?

 

pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności