Skocz do zawartości

Kody bledow do Astry G


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że się podoba :). A sam teraz muszę jechać na Techa :). Rano samochodzik z kluczykiem zapala się i gaśnie czyli niby ok. Ale po kilku sekundach zapala się ponownie na jakieś 20 sekund. Jak zapalę z włączoną kontrolką i przegazuję delikatnie to znika i jest OK. Pewnie to świece, ale aż się boję jechać na tego TECHA......

 

Mam też kody błędów immo i jakieś inne. Ale chyba już lepiej by było wysłać komuś na maila,kto może przykleić temat i wszystko ładnie wrzucić.

 

Pozdrawiam,

Karol

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, że to świece :). Sporo już poczytałem o tym tu na forum :). Staram się zawsze używać szukajki :lol:.

 

A powiedz - jakie powinny być objawy walniętej świecy??? Bo ja tak na serio to żadnej różnicy nie widzę. Może tylko słabo się zbiera na dwójce jak chcę ruszać z małej prędkości z dwójki, a wiadomo czasem trzeba szybko ze skrzyżowania uciekać...........:lol:

 

Pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja tak na serio to żadnej różnicy nie widzę.

Apollo79, bo spalenie jednej swiecy! to nie widać różnicy przy tych temp. kontrolka samochodzika sie zapala!! bo od tego jest ! aby zawiadamiać o uszkodzeniach czujników, świeć, ,czyli urządzen elektrycznie sterujących! ??? Odnośnie natomiast przyspieszeń!! to należy skorzystać z programu TECH-2 i pokaże czy wartości są prawidłowe!! Bo moze byc za mała dawka paliwa!! a to juz sie wiąże z przepływomierzem, cisnieniem doładowania itp. ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza skąd Ty masz taką wiedzę. Śledzę to forum od jakiegoś czasu i jesteś chyba najbardziej aktywnym jego użytkownikiem. Kiedyś odpowiedziałeś mi na priva odnośnie obiegu wewnętrznego. Jak coś to wiem, że najlepiej do Ciebie jak w dym.

 

Wielki szacunek za wiedzę i chęć pomocy takim ignorantom samochodowym jakim jestem np. ja.

 

Pozdrawiam,

Karol

 

Jak już pojadę na TECHA-2 to dam znać. ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych kodów z astry.

Mam astre II z 2002r. silnik 2,0 DTI, po podłączeniu do Techa wyskoczyły mi błędy 6, 12 i 32 i nie umiem ich nigdzie znalezc bo wszyscy podają 4 cyfrowe. Pomózcie bo co 2 tygodnie kasuje błedy bo sie klima psuje ale tych sie nie da wykasowac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techa wyskoczyły mi błędy 6, 12 i 32 i nie umiem ich nigdzie znalezc bo wszyscy podają 4 cyfrowe.

Tylko zapomniałeś napisać że są to błędy od sterownika klimy i tutaj właśnie może być problem. Bo najczęściej można znaleźć błędy od silnika, ABS, a z listą błędów od klimy to jeszcze się nie spotkałem internecie ale miejmy nadzieję że ktoś znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności