Skocz do zawartości

brak mocy Signum


Gość ostryist

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przedwczoraj jadąc z Bydgoszczy do domu zdarzyła mi się następująca rzecz:

Przy prędkości 120 zapaliła mi się na wyświetlaczu pod obrotomierzem obrazek "auto z klucze" i signumka straciła moc maxymalnie 3 tyś obrotów zatrzymałem się odpaliłem na nowo i po chwili znów "tryb awaryjny"

po długiej podróży do domu podjazd do elektryka OP-COM błąd: moduł...(coś tam coś tam)... przepływomierza więc zakupiłem nowy.

Po zamontowaniu nowego po jakis 5 km i rozgrzaniu auta znowu tryb awaryjny (utrata mocy i 3 tyś max) i tak kilka razy az tu po jakimś czasie samochód zaczął chodzić ok ale zapaliła się kontrolka od silnika pod poziomem paliwa mocy nie traci ale pali się ta kontrolka (samochód z kluczem zgasł) pomocy:(:(:(:(:(

post-23005-0-57260900-1315344577_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Ta kontrolka oznacza że wystąpił błąd w układzie kontroli spalin ( u mnie robił robotę EGR ) ale jeszcze raz podepnij pod op-coma i odczytaj błąd.

Opel Signum nie jest w nadwoziu kombi tylko HB :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszysto juz ok okazało się że wąż od intercoolera był pęknięty na dole w miejscu niewidocznym i z tąd ten błąd przepływki:P mam 1 na sprzedaż :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam

mam podobny problem.

Przy włączeniu "stacyjki" pojawia się "autko z kluczykiem". Jak odpale samochód to zazwyczaj gaśnie, ale czasem się zdaża , że nie gaśnie.

Byłam zczytaniu błędów i Panowie w serwisie stwierdzili , że nie ma błędów. Niewiem co mam robić :( Napewno jest to jakiś błąd, ale niewiem jaki :(

aha i jeszcze jedno. Jak się swieci "autko z kluczykiem" to samochód jest słaby.

Filtr cząstek stałych jest czysty.

 

Może ktoś miał taki problem. Bardzo proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam podobny problem.

Przy włączeniu "stacyjki" pojawia się "autko z kluczykiem". Jak odpale samochód to zazwyczaj gaśnie, ale czasem się zdaża , że nie gaśnie.

Byłam zczytaniu błędów i Panowie w serwisie stwierdzili , że nie ma błędów. Niewiem co mam robić :( Napewno jest to jakiś błąd, ale niewiem jaki :(

aha i jeszcze jedno. Jak się swieci "autko z kluczykiem" to samochód jest słaby.

Filtr cząstek stałych jest czysty.

 

Może ktoś miał taki problem. Bardzo proszę o pomoc.

 

Poszukaj w dziale Signum diesel lub Vectra diesel "brak mocy", "auto z kluczem" itp. Jest o tym dużo tematów.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności