Skocz do zawartości

Programowanie świateł skandynawskich i funkcji "follow me home"


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Danielcorsac

Witam chciał bym się tutaj podpiąć bo nie chce drugiego tematu zakładać mam problem z prawa lampa po zgaszeniu silnika usłyszałem jak silnik ustawiania świateł dalej chodzi w prawej lampie jak by skakał do góry i na dół po uderzeniu w lampę przestało ale co jakiś czas daje to w D... Co tam może być nie tak ? Czyściłam już kostki itd ustawianie świateł działa jak trzeba ale silnik coś waryjuje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To znaczy co chodzi?

Światla świecą?

Kostkę sprawdzileś pewnie na ,,oko,,?

A pomierzyleś ją aby sie dowiedzieć skąd dostaje prąd?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Danielcorsac

Światła świecą problemu nie ma problem stwarza mi tylko silniczek prawej lampy chodzi w te i wewte sam tzn brzmi tak jak by się blokował ustawiając światła na sam dół jest okej a ustawiając od 3/4/5 ustawienia poprsotu bije mu coś jest jakiś sposób które kable uciąć żeby przestał gramotac ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poucinać wszystko.

Jak będziesz miał problemy z czujnikiem wału czy wałka też będziesz ucinał?

Trzeba sprawdzić jak pisałem wcześniej skąd dostaje plus po wyłączeniu zaplonu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwonym kółeczku które dodatkowo zaznaczyłem strzałeczką jest czarny peszel, musisz go rozebrać,aby dostać się do kabli. Następnie używając narzędzia( w zielonym kółeczku ) IMG_20210903_123918.jpgobcinasz po kolei kabelki aż do uzyskania wymaganego efektu. Gdy operacja nie przyniesie efektu szukamy kolejnego modułu i tam powtarzamy wycinke

IMG_20210903_123409.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że uszkodzony jest sam silniczek lampy.

Miałem podobnie w kosiarce, więc w odpowiednim momencie wypiąłem wtyczkę silniczka i zatrzymał się na interesujacym mnie poziomie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Danielcorsac

No właśnie nie powinny pracować a jednak po przekręceniu kluczyka i wyłączeniu corsy słychać jak on tam rusza się tam i spowrotem widać to nawet patrząc na lampę a właśnie nie powinno tam biegnąc napięcie ... Więc jak to działa stacyjka zepsuta. ? A i mam jeszcze problem z wycieraczka tylna podczas jej włączenia rusza się z przerwami tzn ruszy stanie np na środku ruszy stanie w 3/4 szyby itd itd ale podczas włączenia spryskiwacza szyby tylnej jest wszystko w porządku i zacząłem słyszeć podczas włączonego auta na samym zapłonie bez uruchamiania silnika że coś pstryka w manetce od wycieraczek w momencie kiedy staje wycieraczka z tyłu 

 

Uratujcie z lampą i tylna wycieraczka bo ta lampa już mnie denerwuje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś czy ten prąd do dochodzi do silniczka i z jakiego przewodu?

Wycieraczka - do sprawdzenia przelotka w klapie tylnej.

5 minut temu, Danielcorsac napisał:

Uratujcie z lampą i tylna wycieraczka bo ta lampa już mnie denerwuje 

Pisałem abyś sprawdził i nie sprawdziłeś.( przynajmniej tak rozumiem skoro dalej piszesz o niej)

Mamy za ciebie to pomierzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności