Skocz do zawartości

opel astra 2


Gość yen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Autko ciekawe. Gdy by to była jednak moja kasa to obejrzał bym asterkę od ArKosa... czasami warto rozważyć zakup od mechanika lekko zakręconego na punkcie aut...

Edytowane przez Gość

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16V te silniki lubia olej i to w nie małych ilosciach, co prawda nie wszystkie ale ja bym nie ryzykował.Zdecydowanie lepszy 1.6 8V.

 

Ps>Yen podobnie jak kolega wyzej, jezeli ArKos sprzedaje astre to bym na Twoim miejscu pierwszą obejrzał.....i pewnie kupił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sprzedawał będę za 6.000 bez negocjacji.

 

I możesz być spokojny , że nikt , kto nie zna cię z forum , nie da takich pieniędzy - dlaczego??

Bo w tej cenie , w tym roczniku znajdzie zadbane vectry i omegi.

 

I jeszcze te dziadowskie przebiegi

Ja mam autko .. hm ze 4 lata , za dużo nie jeżdżę ( jakieś wycieczki do marketów) najdalej szczecin 40-50 km w wekendy.

Sporadycznie pojadę do Bremy i z powrotem -600 km x2 czyli 1200 na miesiąc i tak naturlałem przez 4 latka coś koło 120 ts km (rozrząd wymieniony drugi raz)

W tej chwili do 400 ts km brakuje mi ok 2,5 ts km

Wniosek

Auta podane w linkach , mają w/g mnie min 300 ts km - u nas cofnąć licznik to nie sztuka , zwłaszcza w tak zabytkowym aucie

 

Moja pani zakupiła ostatnio megankę dla swojej córki za 2700 zł z LPG rocznik 98.

Świeżo zrobione prawko - wiadomo , jak zajeździ - nie będzie żalu.

Ale 6 tysi za astrolota z tego rocznika ... mój klamot ( wart w/g mojego widzimisie2 tysie ) , przeżyje tą astrę z 10 lat

 

Ps Sorry , że tak brutalnie , ale bieda jaka panuje w kraju , podnosi takie liche autka do rangi aut luksusowych .

A tu szału nie ma , bo mój staruszek bije ją komfortem i jest 3 tańszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vertix bzdury piszesz.

Ja jak bym szukał astry to nie znajac ArKosa jezeli by mi przedstawił dokumenty(faktury itp) to bym kupił.

Kupiłem swoja astre za nie całe 15tys(ceny zaczynały sie juz od12500)zł.Wg Twojej teori ile to było omeg i vectr?Dlaczego ich nie kupiłem ?Bo ten segment mnie zupełnie nie interesuje. ani te auta mi nie podchodza i tyle w temacie.

Kazdy szuka dla siebie ,mentalność ludzi powoli tez sie zmienia i wolą dołozyc pare zł i miec auto zadbane.

Ps.Trudno mi oceniać czy Twoje auto przeżyje z10 lat astre ArKosa,ale.... szczerze wątpię, ale raczej odwrotnie.

Edytowane przez mk5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

możesz być spokojny , że nikt , kto nie zna cię z forum , nie da takich pieniędzy

Nie martwię się tym. Jeść nie woła, najwyżej raz w roku zapłacę OC 4 stówki i będę miał na dojazdy do garażu albo za rok jak córka na prawo jazdy pójdzie, to znajdzie się dla niej zastosowanie... choć wolałbym, żeby moje dziecko nie miało takiego auta z takimi osiągami.

 

 

 

nie znajac ArKosa jezeli by mi przedstawił dokumenty(faktury itp) to bym kupił.

Nie mam faktur na wszystko. Mogę za to zdemontować parę rzeczy w kilka minut i pokazać nowe graty. Pokrywa rozrządu - max 5 minut. Resztę widać naocznie.

Czy auto pożyje 5, 10 czy 15 lat, to tylko w części jest od nas zależne. Wystarczy, że będzie ze 2-3 lata z rzędu śnieżna zima i obficie będą solić, a wtedy każde auto bez względu na markę to odczuje i to bardzo.

Tak więc w mojej ocenie nie da się odpowiedzieć na pytanie ile auto pożyje. Mechanicznie, owszem, można, ale ogólnie już nie za bardzo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vertix bzdury piszesz.

Wg Twojej teori ile to było omeg i vectr?Dlaczego ich nie kupiłem ?Bo ten segment mnie zupełnie nie interesuje.

 

 

Yhmm , ja mogę napisać ( szczerze ) ,że gardzę beemkami i mietkami , ale kto wie , czy kiedyś człowiek nie zgrzeszy :shy:

 

Złomegę w wieku 15 lat kupiłem za... 2 tysie . ( ten segment mnie też nie interesuje , a autko kupiłem przypadkiem )

Kiedyś stałem się szczęśliwym posiadaczem 15 letniego kadeta za 700 zł

Ty chcesz mi wmówić że 15 letnia astra to Rolls Royce - nie wierzę

 

Faktem jest, że autko jeszcze pochodzi z roczników , które były robione uczciwie , ale okres "rozpadu" zbliża się wielkimi krokami

 

Ps Z tymi zadbanymi autkami to lekka przesada , bo najtaniej u niemców można dostać autka poflotowe .

Jest na nich największa przebitka , a że ktoś "zadbał" o cofnięcie licznika - drobiazg.

Owszem -autko z polskiego salonu - z małym przebiegiem , bo podwozie dobite na polskich wertepach - też się trafi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vertix niczego nie chce Ci wmawiac.Przeczytaj uwaznie tytuł i jakiego auta autorka poszukuje .

 

Ps Z tymi zadbanymi autkami to lekka przesada , bo najtaniej u niemców można dostać autka poflotowe . Jest na nich największa przebitka , a że ktoś "zadbał" o cofnięcie licznika - drobiazg. Owszem -autko z polskiego salonu - z małym przebiegiem , bo podwozie dobite na polskich wertepach - też się trafi.

Przy takim podejsciu po co szukac auta skoro wszystkie to nie "zadbane" i najlepiej kupic pierwszy spotkany?

 

 

Ps.Nie porównuje Rolls Royce do astry tylko zwyczajnie odpowiedziałem Ci" nikt nie da "ArKosowi takich pieniedzy" bo w tych pieniadzach znajdzie zadbane vectry i omegi" co jest nie prawdą.Jak by tak było to by astry nie jezdziły po drogach a vectry i astry.

A propo zadbane vectry i omego sa, a astr nie ma?

Edytowane przez mk5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności