Skocz do zawartości

opel astra 2


Gość yen

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A propo zadbane vectry i omego sa, a astr nie ma?

 

Czytasz i nic nie rozumiesz .

 

 

 

To autko to prawie 100 % golas - ratuje go tylko klima , która od paru lat jest standardem i tu może być tylko minusem , bo jak zawoki nie były wymieniane , to na dzień dobry ok stówki w plecy (pod warunkiem ,że wiesz o co chodzi z zaworkami ). Do tego 17 lat jeśli dobrze zerknąłem.

 

Autko z pierwszej strony , też nie zwala z nóg . Poza 4 poduszkami - bida.

 

Ja mam też zadbane autko , bo jak je zaniedbam - to stracę pracę i jest ono warte max 2 tysie.

Zajrzyj na tablicę jakie są ceny autek i się uśmiejesz z tych ofert.

 

Ps. Słowa - zadbany , mało używany lub używany przez emeryta - są tak oklepane , że autka z takich ogłoszeń powinny być sprawdzane w obecności policji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Ja mam też zadbane autko ... i jest ono warte max 2 tysie.

Powtarzasz się i stajesz się lekko monotematyczny.

Gratulacje zadbanego auta za 2 tysie i gratulacje takiego a nie innego postrzegania ofert sprzedaży aut, jednakże nie każdy ma taki punkt widzenia.

 

 

 

bo jak zawoki nie były wymieniane , to na dzień dobry ok stówki w plecy (pod warunkiem ,że wiesz o co chodzi z zaworkami ). Do tego 17 lat

Tu mógłbyś mnie oświecić, bo jakoś nie wiem o co kaman z tymi zaworkami a mam 17-letnią Astrę... Mam się bać czy po prostu mogą mi się tylko lekko ręce potrząść?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vertix koniec dyskusji z Tobą.

Pisze po raz kolejny ani omega ani vectra ani ich ceny mnie nie interesują,tu temat zakup astry.Przeczytaj poprzednią moją wypowiedz.

 

Ps.Moderator powinnien wyczyscic temat: bo w tytule wyraznie Zakup astry 2, a nie :Super Omega czy vectra za 2 tys kontra astra2 z klimą która jest minusem bo się zepsuje.

Edytowane przez mk5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecą nagrody za offtopic nie związany z zakupem astry II i tyle. Jak nie poskutkuje to poleci leczniczo zakaz pisania na jakiś czas.

 

OD TERAZ DYSKUSJA TYLKO I WYŁĄCZNIE ZGODNIE Z TEMATEM I PYTANIAMI AUTORA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Powtarzasz się i stajesz się lekko monotematyczny. Gratulacje zadbanego auta za 2 tysie i gratulacje takiego a nie innego postrzegania ofert sprzedaży aut, jednakże nie każdy ma taki punkt widzenia.

 

Monotematyczny jest tylko zakład ubezpieczeń i bardzo mnie interesuje na jaką wartość można wykupić autocasco na te astry.

Oczywiście w ubezpieczalniach pracują osiołki i nie znają się na cenach autek.... :gwizd:

Jeśli któreś z autek ma autocasco wyższe niż połowa wartości na aukcji , to zwacam honor .

 

Ps Teraz możesz mnie zbanować miszczu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli któreś z autek ma autocasco wyższe niż połowa wartości na aukcji , to zwacam honor .

Moje ma na 4500.

 

I zgodnie z życzeniem renkom miszcza szczelam szlaban na pisanie - tak leczniczo, miszczu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olx.pl/i2/oferta/opel-astra-g-club-1-6-klima-CID5-ID8t9H7.html#:1d016c30c3
Wybór padł na to autko, ze względu na znajomość sprowadzającego i dobry stan techniczny. Jest to mój pierwszy samochód, więc nie chciałam 'igły', bo byłoby mi przykro, gdybym go zarysowała, a jako że wjazd w bramę wąski, to prędzej czy później pewnie mi się to przydarzy. Przede mną nauka poruszania się czymś większym niż yaris, więc życzcie mi szczęścia, Panowie :-)
Dziękuję za wszelkie porady i uwagi, te bardziej i mniej konstruktywne. Pozdrawiam serdecznie i pewnie do napisania, ponieważ na pewno będę się dokształcać w temacie mojej nowej zabawki :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc cię zapraszamy do korzystania z naszych usług. Na pewno znajdzie się ktoś do porady, czy wyjaśnień jakichś nieścisłości. :spoko::drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele tematów na temat silnika 1.6 16V.Jezeli bedziesz miała szczescie to nie bedzie brał oleju.Pobór oleju to najwieksza bolaczka tego silnika.Do ceny nalez doliczyc oplaty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności