Skocz do zawartości

Problem z parującymi szybani podczas deszczu w astrze F :(


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wam powiem tyle jest mnóstwo gadzetów pochłaniających wilgoś kupcie sobie pare i po rozkładajcie w aucie wtedy kiedy pada:D ja spróbuje go zastosowac zaraz za wlotem powietrza od nawiewu..zobacze co z działam;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czyściłem jeszcze poszybia, ale chce zapytać przednia i boczne szyby z przodu tak jak dzisiaj jest pogoda w miare jest ok (Brak zaparowania) ale szyby boczne z tyłu poza latem są cały czas zaparowane nawet jak pasażer z tyłu wycze szybe szmatką to zaraz znowu wychodzi para,czy to naprawde jest wina filtra lub brudu w podszybiu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to naprawde jest wina filtra lub brudu w podszybiu.

... w pewnej mierze jest ...

... możesz sobie pomóc - http://allegro.pl/item761699109_nano_antypara_przeciw_parowaniu_traktserwis.html

... wysusz wnętrze(dywaniki), posprzątaj tylną półkę, zobacz czy w bagazniku nie masz wilgotnych szmat i czy drożne są otwory wentylacyjne ...

http://astra.autokacik.pl/technika/napraw/parowanie/parowanie.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są cały czas zaparowane nawet jak pasażer z tyłu wycze szybe szmatką

http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/mg.gif

 

ja osobiście nie pozwalam u mnie w samochodzie nikomu szyb dotykać od środka czy to szmatką czy to ręką :lol:

 

a tak na serio to ja nie mam z tym problemu...wystarczy mieć zawsze czyste szyby od środka (żadnych szmatek, gąbek do usuwania rosy z szyb nie uznaję) i używać nawiewu, u mnie poza latem nawiew chodzi non stop nie wyłączany na minimalnych obrotach i nic nie paruje...filtr przeciwpyłkowy mam wyrzucony(nie było go jak kupiłem samochód, pewnie poprzedni właściciel go wyrzucił)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr przeciwpyłkowy mam wyrzucony

Jeśli lubisz wdychać kurz i mieć syfek w samochodzie zwłaszcza latem...

Jednak nie polecam nikomu wyrzucania filtra.

Widziałem asterkę, w której nie było długi czas filtra przec. i w kratkach było masę syfu.

Jeżeli szyby parują mimo suchego filtra to nie w nim kłopot .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

dzisiaj czyściłem filtr przeciwpyłkowy i zauważyłem po włożeniu ręki do miejsca gdzie jest filtr ze znajduje sie tam jak by woda i troche syfu w postaci jakis kwiatuszków, w każdym razie bylo tam mokre więc wytarłem to szmatka i założyłem z wielkim trudem filtr

 

czy teraz nie bedzie tam wody ewentualnie z kad sie tam wzieła i czy musze zrobic cos z tym jeszcze ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności