Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Ostatnio moją vectre dopadła dziwna przypadłość. Przy przekręcaniu kluczyka i uruchomieniu zapłonu przez chwilę zamiast stanu przejechanych kilometrów na liczniku pojawia się napis ,,Airbag" i po chwili znika.
Dodatkowo święci się kontrolka informująca o awarii układu elektronicznego tj. pomarańczowy samochód z kluczem. Nie gaśnie ona nawet po odpaleniu samochodu.
Po podłączeniu do kompa wyskakuje błąd dotyczący poduszek, którego nie można skasować. Chciałbym wyeliminować przyczynę problemu nie odwiedzając mechanika. Czy może ktoś z Was miał podobny problem? Z góry dziękuje za pomoc.
Mój samochód:
Opel vectra C 1.9cdti 150km 2006 po lifcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki numer błędu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem dokładnie bo to nie ja byłem na kompie. Ja dostałem informacje, że błąd dotyczy poduszek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to się dowiedz bo co będziesz naprawiał?Wszystkie poduszki, wszystkie przewody i moduł?

Przeważnie kostki pod fotelami są do naprawienia(polutowanie łączeń.

Edytowane przez adam1954

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez olaf_0306
      witam, mam Corse z 2015 I raz na jakiś czas pojawia się dziwna sytuacja A mianowicie przy opalaniu włącza się kontrolną ESP, ręczny/ na ekranie pojawia się komunikat awaria układu kierowniczego- jedź ostrożnie do tego często święci się check Itp. po rządzeniu samochodu i odpaleniu na nowo jest już wszystko ok. samochód jedzie normalnie. W momencie kiedy raz próbowałam jechać na tej "awarii" nie działa wspomaganie kierownicy, auto szarpie na każdym biegu I jazda powyżej 50kpm/h jest niemożliwa. czy ktoś może miał podobny problem ? 
    • Przez f4zer
      Witam,
      Mam problem z elektryką w Corsie 1.2 75 KM LPG 2002 rok, mianowicie po wyłączeniu silnika i wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki, na desce rozdzielczej mrugają dwie kontrolki z charakterystycznym stukaniem, jedna na żółto check engine, a druga na czerwono poduszka powietrzna. Kilka razy zdarzyło się że po wciśnięciu pedału hamulca mruganie ustępuje, a po odpuszczeniu hamulca ponownie problem wraca. Po pewnym czasie kontrolki mrugają nawet gdy przyciska się pedał hamulca. Z odpalaniem nie ma problemu, lecz główny problem jest taki, że akumulator przez noc się rozładowuje. Byłem z tym problemem u elektromechanika, zakodował ponownie immobilizer i wymienił kostke immobilizera , lecz po kilku dniach problem ponownie wrócił. Co może być przyczyną w takim przypadku?

Poniżej film

Corsa_C.mp4  

• Przez arek88
      mam pytanie  kupiłem vivaro 2008 rok  posiada komputer po przekręceniu stacyjki  licznik pokazuje przebieg całkowity następnie po przełączeniu manetką  z prawej strony  to znaczy kulką komputer pokazuje przebieg dzienny i gdy przytrzymuję kulkę to nie kasuje się ten przebieg nie wiem jak to wykasować drugie pytanie  czy vivaro mają podswietlenie manetek  i trzecie pytanko dotyczy tego że gdy włączam zapłon   to nie wyświetla się poziom oleju   tylko od razu wyskakuje przebieg całkowity pozdrawiam i czekam na rady
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.