Skocz do zawartości

Opel astra g 1,6 twinport blokada obrotow


Gość Expigo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Sam sobie odpowiedziałeś.Brak obwodu.

Kto wymienia klamoty bez sprawdzenia wiązki.Czujnik wymieniłeś.Jakim momentem go dokręcano?

Kto sprawdzał kabel idący od wtyczki czujnika do sterownika?Nie uważasz że tam mogło wystąpić przerwanie tego obwodu?

 

Oddałem auto do mechanika .. i w sumie nie wiem co dokładnie zrobili bo mnie 1 raz nie było .. 2 i 3 raz już wiem co dokładnie robili i w sumie jeśli nie zrobili tego za 1 razem .. jak mnie nie było to raczej niczego nie sprawdzał a wymiana wiązki to jakie koszta? i z tym do juz chyba do elektryka ?

Edytowane przez Expigo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

wymiana wiązki to jakie koszta? i z tym do juz chyba do elektryka ?

 

Po co od razu wymiana.Pierwsze się mierzy multimetrem jeżeli jest przerwa o jej poszukać i polutować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja37 no w sumie z łodz hehe mieszkam w sumie niedaleko manu :P powiem ci cos smiesznego dzis auto przez 20-30 minut jedzilo mi normalnie potem problem znowu wrocil ... wiec raczej na pewno to wina przerwanego kabla. . bo co by mogło powodować ze auto na chwile wraca do normy? :D

Edytowane przez Expigo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój silnik tez raz jeździł normalnie, a za chwilę wypadały zapłony.

To może być nie tylko kabelek.

Edytowane przez ja37

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój silnik tez raz jeździł normalnie, a za chwilę wypadały zapłony.

To może być nie tylko kabelek.

a to co może być ? no wydaje mi się ze czujnik działa poprawnie i tak jak razem do tego doszliśmy ze problem leży gdzieś głębiej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

bylem w serwisie zabrocki i nadal mam ten sam problem niby mi powiedział ze to jest winna tego ze kupiłem zamiennik a nie original czy to może być powód ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam wiec bylem u mechanika wymienił mi najpierw cewki okazało sie ze to nie to i włożył moje z powrotem .. to wziął się za czyszczenie pinów ..potem pojechał w trasę testowa i wszystko już było dobrze ja wsiadłem przejechałem półl kilosa i było tak samo to wróciłem do mechanika.. podniósł auto .. założył mi oryginalny czujnik z innego auto (pożyczyliśmy :P ) i pojechaliśmy na testy i wszystko działało już poprawnie , wiec zamontowaliśmy mój czujnik filmy MEAT & DORIA. wyjechałem od mechanika i cala drogę do domu auto chodziło dobrze a kawałek mam .. dziś wsiadłem ponownie w auto i problem powrócił .. wiec sie zastanawiam czy to naprawdę nie jest winna zmienika chociaż może jak bym na originale pojeździł więcej to by było to samo sam nie wiem ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności