Skocz do zawartości

Brak mocy 1.7 75KM isuzu


Gość Jonas1996

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jonas1996

Witam, całkowity brak mocy w astrze trzeba kręcić do 3 tys żeby wogole cokolwiek jechała. Narazie sprawdziłem tylko filtr paliwa i jest Ok. Dwa razy mi się to stało wczoraj na trasie ale zgasiłem i odpaliłem na nowo i było Ok. Jak dojechałem do domu i zgasiłem. Tak jest do teraz auto stało cała noc pos domem, niestety już nic nie pomaga i nie ma mocy, silnik chodzi idealnie, równiutko, dobrze odpala, nie kopci, obroty nie falują. Poprostu brak mocy. Brak błędów !!!! Żadnych checkow !!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeplywomierz do podmiany (mozna go tez dla testu odpiac i przejechac sie z odpietym, jak bedzie lepiej to wskazuje na przeplywke), podcisnienia do sprawdzenia na turbinie i na egr, i sprawdz czy turbo pompuje (dolot szczelny). Dobrze sprawdzic na skanerze livedata. Jakies błedy pokazuje??

Edytowane przez snejku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonas1996

Drodzy koledzy sprawdzę i dam znać. Niestety nie mam nikogo z tym silnikiem. Brak jakichkolwiek błędów

GRUSZKA OD TURBINY TO CIĘGNO WOGOLE SIĘ NIE RUSZA MÓJ TATO MÓWI.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba tato znalazł przyczynę.Popsikaj po oście od klapki którą gruszka otwiera i zamyka WD-40 niech odmoknie i ją rozruszajcie.

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podcisnienie jest na wezyku do gruszki?? Jak jest to sprawdz czy grucha trzyma podciśnienie, jesli tak to ciegno czy rusza sie reka, jesli sie rusza to wytargać turbine i gorąca strona do czyszczenia bo znaczy ze sie blokuje zawor wg (jak rozruszanie nie pomoze).

Jak nie ma podciśnienia to elektrozawór do sprawdzenia (mozna zamienic dla testu z tym od egr).

Edytowane przez snejku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Jonas1996

WITAM WAS ! auto naprawione, nie uwierzycie !!! NA SAMYM POCZĄTKU PISAŁEM ZE PRZEPŁYWOMIERZ ZOSTAŁ SPRAWDZONY, BO TAK MI POWIEDZIAŁ MECHANIK I MOŻNA WYKLUCZYĆ PRZEPLYWKE. DALEJ NIE WIADOMO CO JEST PRZYCZYNA ! NO ALE UWAGA, COŚ MNIE DZISIAJ PRZYCISNĘŁO, I ODPIELEM TEN PRZEPŁYWOMIERZ. I co ? I SAMOCHÓD NIE JEDZIE, TYLKO ZAPIERDALA!!!! PRZEZ TYDZIEŃ CZASU BYŁEM ZBLOKOWANY PRZEZ MECHANIKA KTÓRY RZEKOMO SPRAWDZIŁ TURBO, PRZEPLYWKE ORAZ WSZYSTKIE PRZEWODY!!! UWAŻAJCIE PANOWIE KOMU DAJECIE SAMOCHÓD BO NAPRAWDĘ BRAK SŁÓW. DZIĘKUJE WAM ZA POMOC BO OD POCZĄTKU MIELIŚCIE RACJE, POPROSTU MECHANIK MNIE OSZUKAŁ ZE SPRAWDZIŁ PRZEPLYWKE DLATEGO JEJ NIE SPRAWDZAŁEM! POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE !

Edytowane przez Jonas1996

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Jonas - wszystko oki ale prośba nie krzycz na forum - punkt 3.1 - regulaminu - http://forum.opel24.com/topic/96-regulamin-forum/

 

Już wiesz gdzie masz nie jechać jak autko zachoruje. Zapomnij adres tego machera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności