Skocz do zawartości

Dziwny dzwięk silnika na luzie


Gość mariusz1415

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariusz1415

Dziś godzina 10 telefon z sosnowca ze sprawdzali auto i po odpaleniu cisza i że dawno cichszego silnika nie słyszeli ale zostawią go jeszcze i będa sprawdzać na zimnym silniku czy coś zacznie stukać. To jest nie możliwe filmik który wstawiłem był z wczorajszego pierwszego odpalenia a u nich dzisiejsze odpalenie jest ciche hmm czy jest możliwe że po jeździe autostradą z prędkością 130km/h coś się przepchało i teraz jest cisza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pytanie czy oni ten silnik remontowali czy kupili od kogoś i taki zamontowali.

Wlanie nowego oleju mogło wypłukać syfy z hydro i ich praca się poprawiła.

A może zrobili płukankę teraz ?

Kto ich wie co rzeczywiście z tym silnikiem robią?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusz1415

Auto odebrałem faktycznie chodzi ciszej, może jazda autostradowa naprawde coś przepchała i jest ciszej. Jedynie co zostało to takie na wolnych obrotach dzwonienie jakby na chwile słychać a potem znowu chwile cisza i tak na zmiane, wydaje mi się że może coś niedokręcone tylko nie potrafie zlokalizować gdzie to jest tak jakby bardziej od strony rozrządu.

Może macie jakieś doświadczenia z tym dzwonieniem co to może być

Co to moze być że mam stary czujnik oleju i podłaczyłem do niego kabelek z silnika ale czujnik na zewnątrz i kontrolka oleju i tak gaśnie

Edytowane przez mariusz1415

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jedynie co zostało to takie na wolnych obrotach dzwonienie jakby na chwile słychać a potem znowu chwile cisza i tak na zmiane, wydaje mi się że może coś niedokręcone tylko nie potrafie zlokalizować gdzie to jest tak jakby bardziej od strony rozrządu.

 

No ale już wiesz chyba że na odległość to tylko wróż Maciej.?

 

 

 

 

Co to moze być że mam stary czujnik oleju i podłaczyłem do niego kabelek z silnika ale czujnik na zewnątrz i kontrolka oleju i tak gaśnie

 

Zmierz ciśnienie oleju

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusz1415

Zmierzył bym chętnie, byłem w 3 pobliskich warsztatach i mówie że chciałbym żeby zmierzyli mi ciśnienie oleju a w każdym z nich a gaśnie konttolka zaraz po odpaleniu mówie że tak a oni to mierzyć nie trzeba ciśnienie jest ok... brak słów gdzie teraz znaleść pożądnego mechanika...

Może kogoś w okolicach Rybnika,Rydułtów możecie polecić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności