Skocz do zawartości

Sintra akumulator


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak koledzy pisali rozmiarowo najdłuższy akumulator to 27-28 cm czyli 69-72 AH to chyba maksimum co się zmieści.

Z 3-litrowym silnikiem nikt nie wypowiadał się wcześniej, więc dla pewności lepiej zmierzyć jaki wejdzie przed zakupem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Piotrek_sieradz

Tak jak koledzy pisali rozmiarowo najdłuższy akumulator to 27-28 cm czyli 69-72 AH to chyba maksimum co się zmieści.

Z 3-litrowym silnikiem nikt nie wypowiadał się wcześniej, więc dla pewności lepiej zmierzyć jaki wejdzie przed zakupem.

 

 

 

kupiłem trzymisieczna centre 62ah/540ah za 50zł ale ona ma 190mm wysokosci i teraz tak czytam i ciekawe czy mi podejdzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość mirekpsary

Ja mam teraz 74/680 włożony,nie było lekko Go tam wsadzić ale wlazł w końcu i chyba tam zostanie do końca ,czego to nie wiem,albo auta albo aku,zobaczymy dzisiaj jak pali bo pierwszy raz stał całą noc na mrozie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość tokar2

montaż aku 27,8x17,5x17,5 to masakra... Przestrzegam tylko przed zakupem wyższego (19) może być problem z montażem...

 

Witam. Przymierzam się do zakupu aku Westy 65Ah/640A tylko ta wys 19cm mnie martwi, lub alternatywnie też Westa 60Ah/600A wys 17,5cm, którą wybrać a może jakiegoś Molla czy EFB ? Pozdr.

Edytowane przez tokar2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem centre future 61A coś takiego - http://allegro.pl/akumulator-centra-futura-61ah-600a-ca612-gw-3lata-i5364525392.html

Do wyboru była jeszcze podobna Varta - o podobnych parametrach - http://allegro.pl/akumulator-varta-silver-61ah-600a-d21-myslowice-i5123930902.html

Ale zdecydowałem się na centre.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tokar ja wymieniłem aku na prawie taki sam jaki był bo była centa futura tylko poprzednia wersja 60Ah.

Wytrzymał 6 lat, zaczęły się oznaki problemów to nawet nie mierzyłem go tylko kupiłem nowy wtedy za troszke powyżej 200zł, więc dobra cena. Aku z pułki sklepu zajmującego się tylko handlem akumulatorami wyprodukowany tydzień przed sprzedażą. Pisemna gwarancja na 3 lata, pomiar altka w cenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A co mi tam.... odkopię trupa... :P

 

Rozrusznik w 2.2 mam zregenerowany,dziś po 3-4 dniach stania w "chłodzie" słabo cosik zakręcił.Alternator też mam regenerowany.Myślę o aku:

http://allegro.pl/akumulator-bosch-opel-sintra-i6410070003.html

Git? ;-)

Z tego co poczytałem to do 3.0 ten sam mogę wsadzić w razie potrzeby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności