Skocz do zawartości

Sintra akumulator


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Wpierw sprawdz uplywnosc jaka masz w aucie. Regenerlacja altka... Hmm co tam wielkiego mozna regenerowac?? Tam masz regulatro ktory nie podglega naprawie, uzwojenie stojanu ktorego tez raczje nikt nie naprawia uzwojenie na wirniku ktorego tez raczej nikt nie naprawia. Diody prostownicze ktore owszem sie wymienia ale to koszt raczje dosc niski. takz emozna wymienic pierscienie komutatora co tez jest raczje tanie jak barszcz i wiecej tan sama operacja kosztuje no i chyba tylo dwa lozyska w alternatore. Ale powiem tak- łozyska wytrzymuja raczej bardzo dlugo w altkach. Pierscienie to tez conajmniej ze 200-300 tys km jak nic a nawet i do 500 dokulaja a szybciej skoncza sie szczotki na regulatorze. ja troszke tych alternatorow do vagow juz sprzedalem i zazwyczja tylko wymieniam same szczotki na regulatorze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A co mi tam.... odkopię trupa... :P

 

Rozrusznik w 2.2 mam zregenerowany,dziś po 3-4 dniach stania w "chłodzie" słabo cosik zakręcił.Alternator też mam regenerowany.Myślę o aku:

http://allegro.pl/akumulator-bosch-opel-sintra-i6410070003.html

Git? ;)

Z tego co poczytałem to do 3.0 ten sam mogę wsadzić w razie potrzeby?

Ja bym wolał VARTę - Boscha mi nawet w hurtowni nie polecali 2 lata temu jak kupowałem do swojej.

Ja zamontowałem Centre future o podobnych parametrach i wymiarach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam o bosha,bo w swifcie kupilem boscha i w najgorsze mrozy odpalał.Przejrzę jeszcze te centry i varty w takim razie.

Ja już opisywałem wcześniej w tym temacie dlaczego zdecydowałem się na futurę.

Tam gdzie kupowałem były różne baterie w różnym przedziale cenowym do naszego autka, ja tylko zapytałem które najmniej reklamują - a pani mówi centry futury 2 szt, Varty 3 szt przez 2 lata, a inne od jednego do kilku na miesiąc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam.... odkopię trupa... :P

 

Rozrusznik w 2.2 mam zregenerowany,dziś po 3-4 dniach stania w "chłodzie" słabo cosik zakręcił.Alternator też mam regenerowany.Myślę o aku:

http://allegro.pl/akumulator-bosch-opel-sintra-i6410070003.html

Git? ;)

Z tego co poczytałem to do 3.0 ten sam mogę wsadzić w razie potrzeby?

 

Ten akumulator nie będzie pasować bo klemy ma inne :D

powinien być np taki http://sklep.uruchom.com/images/Towary/Auto/exide/EB608.jpg

 

Chyba że masz już przerobione.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Michał ja kupowałem taki - CENTRA FUTURA 61Ah 600A CA612 - tutaj - http://allegro.pl/akumulator-centra-futura-61ah-600a-nowy-model-i6600003251.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=plaean_motoryzacja&ev_adgr=Motoryzacja&ev_ln=PRODUCT+GROUP&gclid=Cj0KCQjwgb3OBRDNARIsAOyZbxCBXRVHYJN2TtFbKFP7E4s4_he16SHQMcSfdvxYWxKKpYU9AYDOnnwaApEVEALw_wcB

 

W zeszłym roku jeszcze mieli VATRA SILVER DYNAMIK 561 400 060 - o tych samych parametrach co futura w podobnych cenach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jak najbardziej, przecież tak najprościej.

Ja akurat tamtędy przejeżdżałem, więc kupowałem osobiście, ale zamontować już mi nie chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności