Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam duży problem ze znalezieniem w sklepach stacjonarnych/internetowych poduszki wraz z łożyskiem amortyzatorów na przód opla agili 1.2, 86KM, 63kW, 2008r.

O ile poduszkę idzie znaleźć bez większego problemu do łożyska nie mogę znaleźć ani oddzielnie ani w zestawie z poduszką :mellow:. Proszę o pomoc. Muszę w miarę szybko ogarnąć temat, poduszki są mocno zużyte i mam podejrzenia co do tego czy łożyska są w całości czy się posypały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Cozzie
      Witajcie drodzy forumowicze.

Czy ktoś zna jakiś niedrogi warsztat w okolicach Łagiewnik, gdzie wymieniliby mi przednią półoś i ogólnie zerknęli na auto?

Niestety, przy wczorajszym deszczu nagłe hamowanie skończyło się mocnym uderzeniem przednim lewym kołem w krawężnik. Ciężko mi stwierdzić co dokładnie padło, koło przesunęło się do tyłu i trze, przy skręcie kierownicą wyraźnie ściąga. Ogólnie autem wjechałem na parking, ale wątpię aby udało mi się dojechać nim samodzielnie na warsztat - także chyba potrzebuję też lawety.

Mogę wrzucić zdjęcia tego jak to wygląda...

Ogólnie nie znam żadnego mechanika w Krakowie niestety, laweta do mojego mechanika to za droga zabawa przy takiej usterce.

Będę wdzięczny za pomoc i porady, nie chciałbym oddać gdzieś samochodu i po naprawie usłyszeć, że 90% przedniego zawieszenia wymienione mimo, że nie trzeba było.
    • Przez pankamyk
      Witam! Czy komplety amortyzator i sprężyna będą pasować z Corsa C 1,4 Z14XE do Corsa C 1,0 Z10XE?

Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.