Skocz do zawartości

Regulacja Temperatury Electronic Climate System


Gość MajKel_!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MajKel_!

Witam

Mam problem z ustawieniem temperatury na tym ustrojstwie. Klima nabita , czujnik ciśnienia klimatyzacji wymieniony, po włączeniu klimatyzacji wieje zimno ale temperatury nie ustawie. Możecie mi pomóc z tym tematem bo nie mam pojęcia jak ten temat ogarnąć. Wygląda to tak jak na załączonych zdjęciach.

Z góry dzięki i Pozdrawiam.

20180705_1128355.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MajKel_!

No tak jakiś błąd tylko mógłbyś mi podpowiedzieć co to za błąd ? po przekręceniu stacyjki przez 2 sekundy pokazuje się temperatura i zaraz wywala właśnie ten błąd. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MajKel_!

Po kilku godzinach spędzonych w internetach znalazłem co to za błąd jak postępować z tym ustrojstwem. 

Link do instrukcji obsługi znajdziecie pod tym linkiem : http://www2.produktinfo.conrad.com/datenblaetter/850000-874999/854133-an-01-sk-Klimatizacni_system.pdf

 

Kody błędów wyświetlane na tym wyświetlaczu:

 

E1 = niepodłączony czujnik temperatury powietrza zewnętrznego
E2 = Zwarcie obwodu czujnika temperatury powietrza zewnętrznego
E3 = odłączony czujnik temperatury powietrza wewnątrz pojazdu
E4 = zwarcie obwodu czujnika czujnika temperatury powietrza wewnątrz pojazdu
E5 = odłączony czujnik temperatury powietrza mieszanego
E6 = Zwarcie obwodu czujnika temperatury mieszanki powietrza

 

Pomoc na przyszłość. Dzięki i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś tak się zastanawiam czy nie przenieś tego tematu do ogólnych - no i trzeba by było autora o to zapytać.

Ten elektroniczny system ustawiania temperatury/klimatyzacji występuje też w niektórych modelach Omegi, Vectry czy Zafiry - namiastka al'a "climaronik" mniej lub bardziej rozbudowany.

Ja w Zośce mam tylko do utrzymywania temperatury, ale widziałem też bardziej rozbudowany system z pełną automatyką (w Omedze był pełny automat w ręcznej klimie i miał nawet 2 strefy oparty na tego typu sterowaniu).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę problemu.

Autor skoro zarejestrował się na forum , udzielił informacji sam sobie ale dla potomnych to dla mnie jest to równoznaczne z jego wyrażeniem zgody.

Oby więcej takich ludzi:ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MajKel_!

Jak najbardziej wyrażam zgodę celowo sam sobie odpowiedziałem by była ta informacja dla potomnych. Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszyłem gdy znalazłem tą instrukcję do tego elektronika. Szukałem i nigdzie nic nie mogłem się dokopać konkretnego... Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności