Skocz do zawartości

Schemat do Gid w Mery. Tyczy silników Z16XE oraz Z14XEP Oraz Z17DTH


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzę, wcześniej działała bez najmniejszego problemu ( CID i NAV70 były dokładane ), ale wiecie w tym modelu to raczej tylko dekoracją i wypełnienie ikonki na górze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, taką na magnes zamontowałem od środka w podsufitce, na wysokości lampki oświetlenia wnętrza. Jednak czasami ma problemy z sygnałem GPS, nie ma to jak antena zewnętrzna.

 

 

Navi działa

 

nav war.jpg

Edytowane przez 1kevin
Dodanie zdjęcia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.10.2020 o 20:31, Mery 11 napisał:

Czy ktoś próbował podłączyć Control moduł i kamerę cofania do cida w mery? 

Sory za odkop ale też chciałam o to zapytać?

 

No i myślimy nad zakupem takiej kamerki : https://allegro.pl/oferta/kamera-cofania-z-czujnik-opel-astra-corsa-meriva-11221579124

 

Warte to zachodu czy nie. Ma ktoś coś podobnego zamontowanego.

 

Edytowane przez Navia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Ja mam taką kamerkę i podpiętą do rejestratora jazdy. Nagrywa obraz z przodu i obraz z tej kamerki z tyłu i jest git. Co do cytatu, który zamieściłaś to nie wiem czy akurat w Merivie  A do CIDa sie da podłączyć aczkolwiek w sieci krążą opisy jak to zrobić w innych oplach(Astra H, Zafira B, Corsa D) więc pewno sie da. Z tego co piszą, to traci sie wtedy podgląd z fabrycznej nawigacji ale obecnie z niej pewnie nikt nie korzysta więc to nie problem. Ale troche zabawy z tym jest... 

Edytowane przez peplunio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Teraz nie da rady bo jestem w pracy. Jutro zrobie i wrzuce tutaj. Ale kamerka jak kamerka. Jeśli to taka jak z linku co wkleiłaś, to zdemontujesz oryginalną lampke podświetlenia tablicy rejestracyjnej i w to miejsce montujesz tą zakupioną. Żadna filozofia, jeszcze dla Ciebie, która z kabelkologią opla obeznana jak żadna inna dziewczyna... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty masz taką samą w podświetlenie tablicy czy inną? 

A ten rejestrator to jakiej firmy? Ma możliwość podpięcia dwóch kamer. Fajne rozwiązanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką samą. A rejestrator kupiłem na Allegro. Ma wbudowaną kamerę co patrzy do przodu a tylną mam do niego wpiętą. Kabel z tylnej kamerki ma ze 3 metry tak, że spokojnie wystarczyło na przeciągnięcie do przodu. Rejestrator nagrywa obraz z przodu i obraz z tej kamerki z tyłu. Po wrzuceniu wstecznego jest podgląd za autem. Ja mam coś takiego tylko osobno dokupiłem kamerke w lampce podświetlenia tablicy... 

Screenshot_20211101-190833.jpg

Edytowane przez peplunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności