Skocz do zawartości

Schemat do Gid w Mery. Tyczy silników Z16XE oraz Z14XEP Oraz Z17DTH


Rekomendowane odpowiedzi

Sterowanie lewymi przyciskami przy kierownicy faktycznie działa teraz tylko dla komputera pokładowego. Prawe tak jak było-głośność. Wybieranie stacji i przełączanie utworów przy komputerze pokładowym jest tylko z panelu radia teraz. Co do podświetlenia to nie doradze. Ja też tak mam, że wyświetlacz zaczyna żyć dopiero po przekręceniu kluczyka na zapłon. Po otwarciu drzwi kierowcy podświetla mi się licznik, panel radia i klimy ale to mam ustawione w sterowniku nadwozia (sekcja Body Control Module) op-comem jako "prowadź mnie do samochodu- lead me to the car". Zresztą mając op-coma pare fajnych funkcji można poustawiać. Oczywiście Tech2 ma większe możliwości ale mi op-com zupełnie wystarcza... 

Edytowane przez peplunio

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma sobie tym zbyt zawracać pupy :)

A te wartości jakoś się unormują? Chodzi o te prędkość na BC2 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam1954 tylko skąd go wziąć. 

Może jest na forum jakaś osoba z lubelskiego okolic Łukowa napiszę bo o Adamowie mogą nie słyszeć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie tak jak napisałem wcześniej na Olx. Dasz stówe ale masz interfejsa, którym sobie możesz pare rzeczy powłączać a i błędy pokasować jak zajdzie potrzeba. Każde wpięcie komputera w byle jakim warsztacie to Cie kasują na stówe za każdym razem a tak to masz swój zestaw i nikt Cie nie doi i kitu nie wciska... 

Pojeździj troszke i zobaczysz czy wskazania będą poprawne. Wydaje mi się, że powinny się ustawić niebawem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, peplunio napisał:

Kup sobie tak jak napisałem wcześniej na Olx.

A jak nie będzie działał poprawnie ? Trochę poczytałam o tych chińskich klonach że nie wszystko potrafią zrobić.

 

23 minuty temu, peplunio napisał:

Pojeździj troszke i zobaczysz czy wskazania będą poprawne. Wydaje mi się, że powinny się ustawić niebawem. 

Tak się zrobi tylko trzeba auto do pełna zatankować. A wypłata za kilka dni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że  o wiele więcej potrafi Tech2, ale dobry op-com od ryżych też nie jest zły. Ja mam op-coma china clone wersja 1.70 i sobie chwalę. Bardzo dużo potrafi. Mam wersję polską i angielską ale ta angielska więcej funkcji ma... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Navia napisał:

A jak nie będzie działał poprawnie ?

To zwrócisz .

A drahe je naprawia w razie W.

Do Mery ogarnia wszystko 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten TECH 2 nie jest czasem tylko do aut do 2004r? Ta Meriva jest z 2007.

 

https://allegro.pl/oferta/interfejs-opel-1997-2004-tech2-vag-multiplekser-9295110241

 

A jak kupić OP-COM to jaką najlepiej wersję ? 1,70 czy wyższą czy niższą. Piszą że ta 1.70 najstabilniejsza jest.

Edytowane przez Navia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności