Skocz do zawartości

Schemat do Gid w Mery. Tyczy silników Z16XE oraz Z14XEP Oraz Z17DTH


Rekomendowane odpowiedzi

Mery 11 ale trzeba mieć też inne radio ? CDMP3 się nie nada?

 

Napisz co kupowałeś i gdzie. Jakie ogólne koszty . Jak zapewne widziałeś my zrobiłyśmy kamerkę w lusterku.

Edytowane przez Navia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navia, koszty CIDa plus minimum CD70 navi (bo CID współpracuje dopiero z CD70 i wyżej) to gdzieś 600-800 złociszy. Konwerter ze 100 złociszy. Do tak wiekowego auta jak nasze nie wiem czy to ma sens ale oczywiście każdemu wolno...

Edytowane przez peplunio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastosowałem konwerter video. z VW kupiłem go u chinola . Przerobienie go pod wyświetlacz wysyłałem n aśląsk do  pana który tym się zajmuje i wymyślił do Opla . Peplunio masz rację nie jest to tanioo zestaw radio +wyświetlacz + konwerter . konwerter od chinola jest tani ale przeróbka jest kosztowna . . wiekowe nasze autka są  ale wdzięczne , przynajmniej moje , zwłaszcza jak zrobisz z niego autko premium :D

Cida podpinasz kablem RGB z tego przerobionego konwertera video . Cid działa z radyjkiem cd 30 

Mniej więcej wygląda to tak  jak na foto

konwerter.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze mówiono, że CID działa dopiero z radiem CD 70 i wyżej. Ja w każdym razie zrezygnowałem z tego pomysłu bo za dużo kasy. Kiedyś nawet dzwoniłem do Ciebie jak miałeś na OLX do sprzedania Cd 70+ CID ale zrezygnowałem jednak. Ale widze, że sie sprzedał zestaw i tak. 

Edytowane przez peplunio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa tylko mocno okrojonymi funkcjami . jeden zestaw się spprzedał mam jeszcze jeden . .Nie jest to tania zabawa w upiększanie samochodów , ale co jest tanie w dzisiejszych czasach . Zato funkcionalnośc jest zajefajna , aż przyjemnie się jedzie :D

Edytowane przez Mery 11

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno. Ale stwierdziłem po dłuższej chwili zastanowienia, że nie ma sensu z 16-letniego auta robić premium. Ile tym jeszcze pojeżdze? Rok może? Ruda już ją bierze tu i tam, silnik ma nalatane prawie 200 tyś. km. Więc po co ładować kase w takie auto. Ważne że jeżdzi w miarę niezawodnie. Pare rzeczy i tak sam w nim zrobiłem:tempomat, światła dzienne Led, grzane dupki, kamera cofania z rejestratorem. Mnie to wystarczy. 

Edytowane przez peplunio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiołeś to samo co ja z podstawowej wersi . Moja jest zakonserwowana z rudą ni spotyka się no sporadzycznie przebiegła od nowosci 240 tysi i jestem zadowolony .Nie zawiodła mnie ani razu nie była na poważnej naprawie . Jedyunie co bym jeszcze zrobił do dołożył więcej funkciji na wyświetlaczu . Aco do wieczności ? mi chyba wystarczy do końca . pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności