Skocz do zawartości

CAR PASS AGILA B


Gość lionel2000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lionel2000

Na wstępie chciałbym się przywitać. Cześć!

 

Od niedługiego czasu jestem właścicielem Opla Agili B 2008 z silnikiem 1,2 16V.

Przy zakupie dostałem tylko jeden kluczyk a chciałbym dorobić drugi tylko że sprzedawca nie posiadał CAR PASS'a, który podobno jest wymagany.

Tu rodzi się moje pytanie czy Agila B ma CarPass skoro jest bliźniakiem Suzuki Splash produkowanym na Węgrzech w fabryce Suzuki?

Czysty kluczyk zakupiłem na Ali Express (korpus+elektronika+transponder) i chciałbym go przyuczyć.

I tu drugie pytanie gdzie najlepiej to zrobić? 

Edytowane przez lionel2000

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pochodzi auto? Jeśli z Polskiego salonu to zadzwoń i ci poślą za darmo.

Jeśli import, to jakiś dziwny klucznik, bo powinien sobie sam ściągnąć, tylko że za to chcą kasę..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, silvo44 napisał:

Jeśli z Polskiego salonu to zadzwoń i ci poślą za darmo.

Niestety nie, każdorazowo carpass czy nasze czy zagraniczne, to koszt ok. 180zł zależnie od ASO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, silvo44 napisał:

 jakiś dziwny klucznik, bo powinien sobie sam ściągnąć, tylko że za to chcą kasę..

 A co w tym dziwnego?

Nie po to wydałem kasę na urządzenie, żeby gratisowo carpass rozdawać.

 

Nie chciałem płacić innym, to sobie kupiłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja37, nie rozumiesz co piszę.. klucznik w ogóle nie zaproponował tej usługi, co nie??

Do reszty - nie piszę o ASO, o salonie który sprzedał auto. I nie wymyślam, bo sam carpass dostałem od dealera po potwierdzeniu, że jestem właścicielem.. może tak być, że wykorzystują ludzi, ale to dziwne..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lionel2000

Panowie poszedłem tropem Suzuki i zadzwoniłem do ich ASO.

Na środę jestem umówiony na kodowanie kluczyka a koszt określili na 125 zł pomimo że powiedziałem że nie mam kodu, więc nie ma tragedii.

W ASO Opla za sam kod powiedzieli mi 150 zł.

 

Dam znać jak przebiegła operacja bo kompletny kluczyk kupiłem na Aliexpress za 60 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lionel2000

Jestem już po kodowaniu, kluczyk działa ale Panowie mogli przyuczyć tylko transponder immobilizera. Elektronika z centralnego zamka jest zupełnie inna i nie da się jej zaprogramować.

Dobra wiadomość jest taka że jeżeli kupię jakikolwiek używany oryginalny klucz ze sprawną elektroniką to są w stanie go zaprogramować.

Koszt takiej operacji to 20 zł. Ponadto oferują również wymianę styczników pilota w cenie 20 zł za sztukę.

 

Odbiegając od tematu Agila to samochód mojej żony. Dzisiaj wracałem autostradą i było dosyć pusto więc postanowiłem przedmuchać zawory.

Nigdy nie uwierzyłbym że wolnossący silnik 1,2 na równej rozpędzi się sprawnie do 180km/h a z górki nawet 190km/h.

Dobrze że moja żona tego nie widziała bo by się zaczęło :x  :P.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności