Skocz do zawartości

Czy może ktoś mi polecić jakie światła LED


Gość Marioo83

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, holcu napisał:

Bardzo proszę bez postów z linkami do aukcji. Jeśli masz zamiar podać przykład w zupełności wystarczające jest podanie nazwy. Linki zostały usunięte.

Wybacz, 

2 godziny temu, holcu napisał:

Bardzo proszę bez postów z linkami do aukcji. Jeśli masz zamiar podać przykład w zupełności wystarczające jest podanie nazwy. Linki zostały usunięte.

Holcu wiadomo, nie mam najmniejszego zamiaru przy nich grzebać 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Marioo83

Siemanko, zamontowane, zadowolony, zamówiłem i kupiłem PŁYWAJĄCY KIERUNKOWSKAZ LED ŚWIATŁA JAZDY DZIENNEJ, wymiary to Długość: 180mm

Wysokość: 24mm, głębokość: 34mm, zamontowalem je pod ostatnią raszką grilla, czyli ostatni szczebelek a zderzak, bałem się o wygląd (estetykę) i odległość od ziemi że się nie zamieszczę w 250mm, ale wszystko ok, rewelka, fajnie wygląda a same ledy mocne i godne polecenia, naprawdę zadowalający efekt (chodzi mi za dnia, bo wieczorem to wiadomo że wszystko ładnie świeci) 

Mały problem mocowanie które było w zestawie ponoć nie weszło (montował elektryk) lecz wcześniej wszystko sprawdzałem i dla mnie było git. Odpowiedź fachowca była "przypasowac to jedno a zamontować to 2" zrobił swoje mocowania, ale obyło się bez tnięć zderzaka i grila. 

Myślę że gdybym miał warunki (garaż,) lub chociażby wakacyjny klimat zrobił bym to sam a tak usługa kosztowała mnie 100-czke CO NIE NARZEKAM, wręcz zadowolony, 

Pozdrawiam

Przypominam Opel signum 2009 1,9 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz fajnie wyszło, ładnie dają te ledy. Działa też kierunkowskaz dobrze? Podeślij mi na PW link do aukcji, to może zamówię takie same u Mikołaja ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też byłem ciekaw tych kierunkowskazów, Mario dasz radę zrobić krótki film i wrzucić na YT i podzielić się linkiem? Swoją droga jestem ciekaw jak wygląda sprawa z trwałością, spotykam na drodze wiele aut z dostawionymi dziennymi, ale albo np. jedna lampa mryga, albo nie wszystkie diody w niej działają - no różnie to jest. 

 

Kupiłem kiedyś ledy do podświetlenie tablicy, to też po jakimś czasie zaczęły mrygać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda, tylko mała informacja. 

Najpierw lampy miałem zamontowane bez automatu (tej kostki dołączonej do zestawu) czyli po włączeniu światła mijania ledy (dzienne) palily się też na 30% i wtedy po włączeniu kierunku nieraz fiksował kierunkowskaz (raz wolniel, raz szybciej, nieraz przebijał się led światła dziennego). 

Po zamontowaniu automatu (przy włączeniu świateł mijania gasną ledy - światła dzienne) problem z kierunkami znikł, lecz nie do końca, przy długim bardzo miganiu nieraz zafiksuje ale tylko z prędkością (synchronizacja z migaczem w lampie oryginalnej), niezauważalne dla oka bez planowania wyczajenia tego problemu

 

To link do filmu :

 

 

Teraz, Marioo83 napisał:

Tak to wygląda, tylko mała informacja. 

Najpierw lampy miałem zamontowane bez automatu (tej kostki dołączonej do zestawu) czyli po włączeniu światła mijania ledy (dzienne) palily się też na 30% i wtedy po włączeniu kierunku nieraz fiksował kierunkowskaz (raz wolniel, raz szybciej, nieraz przebijał się led światła dziennego). 

Po zamontowaniu automatu (przy włączeniu świateł mijania gasną ledy - światła dzienne) problem z kierunkami znikł, lecz nie do końca, przy długim bardzo miganiu nieraz zafiksuje ale tylko z prędkością (synchronizacja z migaczem w lampie oryginalnej), niezauważalne dla oka bez planowania wyczajenia tego problemu

 

To link do filmu :

 

 

Pozdrawiam, i dziękuję za doradctwo, i mam nadzieję że też w jakiś sposób mogłem pomóc, szczególnie posiadaczą signuma bez wersji OPC, z owym grillem halogenu jaki posiadam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności