Skocz do zawartości

Nowa dwumasa


Gość Sigusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz masz skrzynie na dwóch poduszkach i jak wciśniesz sprzęgło to rozłączasz skrzynie z silnikiem, jeśli jest na luzie to wałek główny skrzyni pracuje, zauważysz to jak podniesiesz całą oś przednią w górę i koła będą się kręcić na dwie różne strony nawet na luzie, normalna sprawa mechanizm różnicowy oraz brak obciążenia. Jak nie poduszki to skrzynia jeśli eliminować nowy komplet dwumasy. Do mechanika i niech osłucha, najlepiej tego co robił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Sigusiek

Ja rozumiem styl jazdy jest ważny, ba bardzo ważny ale jednak nawet bardzo zła jazda nie zrobi już takiego armagedonu. Znajoma jeździła zwyczajnym benzyniakiem i przesiadła się do auta swojego chłopaka (te samo auto ten sam silnik) bo jej się popsuł i ona na pewno łagodnie nie jeździła i gładko na pewno nie raz jej szarpnął ale jakoś kilka tyś te auto zrobiło bez wymiany dwumasy a ja ledwo 1000km i ktoś puka mi do portfela. To coś musi być nie tak bo przy moim aucie jak kupywałem to było napisane że dwumasa była wymieniana 10 tyś km temu i znowu była do wymiany 

Bardzo mi szkoda rozstawać się z tym autkiem a jeszcze bardziej z kasą z portfela.. Ja już mam tak ciśnienie podniesione że zostają tabletki na uspokojenie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z nas nie zna historii twojego auta. Coś mi się wydaję, że ktoś tu kogoś zrobił w konia i kasę trzepie. Dlatego ja co mogę to robię sam i wiem co wrzuciłem, jeśli coś jest nie tak to wina moja. Wiadomo nie każdy ma warunki i chęci, teraz mamy takie czasy, że przy wsparciu np. forum i masy filmów można atakować auta osobiście. I jeśli coś wymaga precyzyjnych narzędzi/urządzeń trzeba z tego korzystać a nie robić po staremu przy użyciu śrubokręta i młotka. Nie przejmuj się na zapas daj ocenić specjaliście i daj znać jakie są rokowania ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już cosik wiem iż aż eż niby te dwumasy lubią się tak przyciąć i gdyby się powtórzyło to będzie trzeba na gwarancję ale jak narazie jest okej spokój i fajnie by było żeby tak zostało także bądźmy dobrej myśli :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności