Skocz do zawartości

Opel Agila B zmina mil na km


Gość dominikus2008

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dominikus2008

Szybkość pokazuje normalnie wskazówka-skala w kilometrach pasuje na szybkość.Odległość faktycznie liczy w milach nie pasuje na kilometry.Opcja tylko wciskanie tego guzika w prawo czy lewo nie ma opcji.Rożne triki robiłem i nic.akumulator na godzinę odłączyłem i tez nic.Może zegary wykręcić i wypiąć kostkę może się zresetuje co?albo może jeszcze raz rozłącze akumulator.Auto nie jest skompilowane ale akurat zmiana mil na  km to zagadka totalna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A opcoma dalej nie bierzesz pod uwagę?

 

Widocznie ręczne możliwości są w aucie z BC, w wersji bida nie ma nic.....

Edytowane przez ja37

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dominikus2008
2 godziny temu, ja37 napisał:

A opcoma dalej nie bierzesz pod uwagę?

 

Widocznie ręczne możliwości są w aucie z BC, w wersji bida nie ma nic.....

Byłem na kompie jak pisałem wcześniej wpierw podłączył jakiś komputer specjalny do opla później suzuki i niby nie ma opcji zmiany przez kompa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale komp kompowi nie równy.

A do tego wiedza mechaników też.

Wiec próbował bym gdzie indziej.

Ale jest opcja zadzwonienia do Dixi Car i powinni coś doradzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dominikus2008

No pojadę po świętach gdzieś indziej na kompa i zobaczymy bo ręcznie nic nie idzie zdziałać.

Edytowane przez dominikus2008

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dominikus2008

Po podłączeniu pod komputer w innym miejscu wpierw komputer uniwersalny nie było opcji zmiany.Później podłączono pod komputer dedykowany do opla tez nie było zmiany mil na km.Dziwna sprawa nadal brak pomysłów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest możliwość przestawienia jednostek miar tymi dwoma analogowymi pokrętłami przy zegarach, jeśli nie ma jakiegoś kompa pokładowego, to innej opcji nie widzę, od nowości auto jest w Polsce, może ktoś podmieniał zegary? Wielkopolska jaki konkretnie rejon? Nie ma tam jakiś mechaników magików?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dominikus2008
20 godzin temu, adam1954 napisał:

 

A powiesz co to był za komputer?

 

A tego to Ci nie powiem co za komputer nie znam się

17 godzin temu, WariatPSM napisał:

Wydaje mi się, że jest możliwość przestawienia jednostek miar tymi dwoma analogowymi pokrętłami przy zegarach, jeśli nie ma jakiegoś kompa pokładowego, to innej opcji nie widzę, od nowości auto jest w Polsce, może ktoś podmieniał zegary? Wielkopolska jaki konkretnie rejon? Nie ma tam jakiś mechaników magików?

Auto pochodzi z rynku Francuskiego anglikiem nigdy nie było.Komputer w agili to jest taki ze pokazuje spalanie paliwa i zasięg na paliwie steruje się pokrętłem zerowania licznika.Gniezno są tu tacy znani dobrzy fachowcy. Komputerem nic nie idzie zmienić stwierdzili dwie takie same teorie w dwóch rożnych miejscach.Auto mam zostawić na dłużej za kilka dni jak będzie termin wolny i będą szukać bo na szybko kompem nie da rady zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności