Skocz do zawartości

Jaki smartfon - polecacie


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w tym Huawei dual i korzystam. Whats app też mam i dużo korzystam i w pracy i prywatnie.  Szybko i sprawnie się wysyła fotki. Połączenia telefoniczne też można wykonywać ale jakość troszkę słabsza i zależna od neta.

 Ja jeszcze jedną kartę SIM rozebrałem i odkleilem do karty pamięci to mam dwa domy i kartę micro sd.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesol ale w kontekście Whatsapp zapewne nie chodziło o pytanie co do samej aplikacji, ale korzystaniu z niej przy dwóch kartach sim.
W Xiaomi jest możliwość klonowania aplikacji. Można zatem mieć zdublowaną z innym logowaniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodziło mi oto, który numer będzie aktywny w whatsapp przy dual simie. Zastanawiam się nad dualem, bo mam 2 numery jeden dla klientów drugi prywatny ale noszenie dwóch telefonów generalnie był kłopotem bo głównie w aucie były, ale jak mogę sobie teraz poprawić to czemu nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2020 o 07:13, holcu napisał:

Chyba wybór mój padnie na jakiś telefon od motoroli, prawdopodobnie One Vision. 

 

Nie mam tego modelu, ale ogólnie motorole polecam. Miałem moto G5, obecnie syn użytkujei naprawdę swietny telefon niskobudżetowy. Obecnie mam redmi 4x i pomimo podobnych parametrów g5 chodzi lepiej. 

Ogólnie oba telefony dosc mocne, pomimo upadków działaja dobrze. Mało tego,  redmiego lekko utopiłem chwile charczał głosnik, ale potem mu przeszło.

Jestem zaskoczony ze tak niskobudzetowe dobrze działają i są dosc mocne mechanicznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamówiłem 

 

https://mediamarkt.pl/telefony-i-smartfony/smartfon-motorola-one-vision-gradient-szafirowy-pafb0011pl 

 

Cena 799 zł - do tego wykorzystałem kupon za zapisanie się do newslettera 55 = 744 zł, dostawa 0 zł

Sprzedam starego za ok. 200 zł więc nowy telefon wyszedł całkiem ok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór. Duża bateria, czysty android i dobry aparat. Jedyne czego Ci nie spełni z wymagań to rozmiar, bo jest spory klocek. Ale teraz ciężko o coś poręcznego 5"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się właściwie obawiam i szczerze mówiąc miałem poczekać do tego 20 kwietnia aż otworzą sklepy wielkopowierzchniowe by móc wziąć go do ręki i sprawdzić. Ale z drugiej strony wszedłem na stronę MM i była promocja 200 zł na niego a dodatkowo miałem kupon 55 zł. Więc ostatecznie wyszło mnie 25% taniej i około 20% taniej od najnizszej ceny na ceneo. Stwierdziłem, że nawet jak będzie duży to po prostu w ramach rekompensaty kartę sim firmową i prywatną wrzucę do jednego telefonu. To zawsze jest udogodnienie bo w aucie będzie mogła być tylko jedna ładowarka,  sprawdzasz co się dzieje tylko na jednym telefonie i sumarycznie w kieszeni masz wagę jednego telefonu. Dodatkowo telefon kupiłem na fakturę więc obniży mi koszta.

 

Samsung mi się podobał, ale ostatnio troszkę bawię się aplikacją dji fly i po prostu chyba jakieś zabezpieczenie termiczne go resetuje a drugi problem jaki miałem to wersja 32GB i brak wejscia na sd. Co jakiś czas zrzucałem fotki na kompa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności