Skocz do zawartości

Jaki smartfon - polecacie


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra za wcześnie się pochwaliłem, gdyż znany sklep internetowy nie dla idiotow chyba nie zrealizuje zamówienia, bo okazało się że telefonów nie mają. Mają inne kolory, ale chyba procedura tego nie obowiązuje by wymienić kolor, bo na inne kolory akurat nie było promocji. No nic, podobno dział główny będzie się kontaktował. Szkoda, bo zamroziłem tylko kasę opłacając zamówienie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego z linku  własnie zamówiłem. Dziś sklep anulował mi zamówienie i na zwrot kasy mam czekac 14 dni. Bez kitu - sklep nie dla idiotów, szkoda że ja okazałem się idiotą ufając w realizacje zamówienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, holcu napisał:

Tego z linku  własnie zamówiłem. Dziś sklep anulował mi zamówienie i na zwrot kasy mam czekac 14 dni. Bez kitu - sklep nie dla idiotów, szkoda że ja okazałem się idiotą ufając w realizacje zamówienia.

Mnie trzy razy tak zrobili.

W jednym przypadku swiadomie, zamówiłem tel w dobrej cenie, potem anulowali bo cos tam, oczywiscie dostepność znikła, w nastepnym dniu pojawiło sie z powrotem jak poprzednio jedna sztuka. Kumpel kupił i ta sama akcja jak ze mną...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do dwóch tygodni max powinno im to zająć. Też kurde na alledrogo czy innych stronkach coś zamawiałem a później dzwonili, że nie mają. Od razu negatyw bez miękkiej gry, że sprzedają to czego nie mają na stanie, kpina.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2020 o 21:44, WariatPSM napisał:

Myślę, że do dwóch tygodni max powinno im to zająć. Też kurde na alledrogo czy innych stronkach coś zamawiałem a później dzwonili, że nie mają. Od razu negatyw bez miękkiej gry, że sprzedają to czego nie mają na stanie, kpina.

 

Ja tak worki do odkurzacza kupiłem i opony przez alledrogo. Zawsze później czekałem, aż mi kasę zwrócą i zawsze powtarzam, że nigdy więcej nie zapłacę wcześniej, tylko za pobraniem a mimo wszystko człowiek dla tych 6 zł zaplaci przelewem bo zawsze to 6 w kieszeni a później takie cyrki.

 

Sklep nie dla idiotów oddał mi już kasę na szczęście, ale chyba się wstrzymam jak otworzą sklepy, dotknę zobaczę porównam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rtf agd polecam kupować albo z empiku, bo kiedys kupiłem w sklepie nie dla idiotów radio sony dsx a410bt , dostałem jakieś używane, porysowane i uszkodzona ramka, trzeba im wyraźnie mówić bo widać, sami kombinują byle szybciej, swoją drogą teraz drukarkę oddałem na gwarancję otrzymałem niby po naprawie, drukowała na czerwono, teraz wcale, jestem informatykiem więc widze babola.. szkoda, że próbują zaoszczędzić jak najbardziej się da na klientach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności