Skocz do zawartości

Astra g dokładka mida i klimatronika


Gość Karamba2014

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karamba2014

Witam wszystkich mam kilka pytań odnośnie klimatronika,mida i wiązki elektrycznej pod deską.
A więc tak mam astre g 98r 1.6 16v po vinie wychodzi że była robiona na niemcy klima jest ręczna i nie ma mida ale czujniki hamulców są.
Postanowiłem dołożyć sobie mida,check control i klimatronika pierwotny plan zakładał cięcie i lutowanie instalacji ale dzisiaj kupiłem klimatronika z całą wiązką z pod deski od astra g 1.8 16v 125 Km 2002r
I teraz mam kilka pytań
1- czy jeśli mam czujniki hamulców to czy sygnał z nich i z ecu dotyczący spalania jest doprowadzony do złączqa na grodzi (chyba x2)
2-czy instalacja z innej astry pasuje p&p, w mojej jest inny układ bezpieczników
3-gdzie powinien być czujnik oblodzenia w obudowie nagrzewnicy i czy wogule w klimatroniku jest czujnik oblodzenia
4-przy CC mam dwa złącza na przekaźniki czarny to wiem że do sterowania stopem przyczepy a to żółte?
5-jeśli mam z tyłu kostke dedykowaną do haka przyczepy to czy jak podłącze w/w wiązke i CC to powinno normalnie stop działać

6-czy ma ktoś rozpiske złącza x2 i czy będzie to samo w astrze z której mam wiązke
Za wszystkie odpowiedzi wszystkim dziękuje
P.S mój silnik to X16XEL a wiązka pochodzi z astra g 2002r 1.8 125KM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Karamba2014
3 minuty temu, adam1954 napisał:

Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w programie Tis 2000 ver.116.0 D 

Jak bym miał tis 2000 to bym nie pytał tylko że mam problem taki iż mam win 10 nie moge zainstalować tis na win 10 tylko bym musiał na win xp a do tego potrzebuje wirtualnej maszyny ale nie stery mój procek nie obsługuje wirtualizacji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby Ci pospisywać całą rozpiskę złącz X2 musiał bym siedzieć dwa lub 3 dni .

Maly przykład ile trzeba elementów sprawdzić i potem opisać

2020-11-14_203344.jpg

2020-11-14_203429.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karamba  w krainie deszcowców :)

A wirtualne maszyny są?

Więc nie pitol głupot.

Chyba, że masz oszczędny dysk 5GB, to wtedy się nie zmieści :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karamba2014
13 minut temu, ja37 napisał:

Karamba  w krainie deszcowców :)

A wirtualne maszyny są?

Więc nie pitol głupot.

Chyba, że masz oszczędny dysk 5GB, to wtedy się nie zmieści :)

Jakbyś czyrał ze zrozumieniem to wiedziałbyś że mój procek nie obsługuje wirtualizacji pisałem o tym wcześniej

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy jest informatykiem i nie każdy ma 20 lat.

Mam do sprzedania laptopa toschiba ze złączem RS232 i IRDA  ma jakoś 64mB RAM.

Działa powoli na XP Professional, na 98 chodził szybciej.

Bierzesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam lapka Toshibe i wymiata na Win7 64, jest trochę dużo kombinacji pod pewne programy diagnostyczne. Awaryjnie mam netbooka Asusa z WinXP 32 i na tym chodzi wszystko co mi potrzebne. Już wole siedzieć na Mac jak na Win8/10. W Mac można otworzyć sporo okienek i nie łapie zamuły jak na Win, jakoś inaczej dysponuje zasobami komputera. Na tym to już znają się informatycy. Czasem warto zainwestować z 100-200 i kupić starszego lapka i nie siedzieć godzinami instalując jeden program.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retro klasyk amfibia a zarazem hybryda :D Można nie wstać jak spadnie na głowę :D Zostaw go sobie jeszcze kilka lat a może jakieś fajne pieniądze będzie wart. Ja miałem Komarka, bez papierów oddałem małolatowi za głośniki estradowe i wzmacniacz samochodowy, wzmacniacz zamieniłem za skrzynie aktywną, skrzynie za felgi od Audi A8 MonoBlock, później na inne felgi 17Aez, a Aezy za Corsę B :D  Wymiany są dobre, lecimy z tematem wątku bo offtop się robi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności