Skocz do zawartości

Pierścień ABS


Gość daniello28

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daniello28

Cześć, poniższe zdjęcie to pierścien magnetyczny ABS (tył) z Opel Agila B 2008 1.2 benz. Piersień zniszczony przez mechanika przy wymianie cyliderków. Miał kosztować 20 zł, ale go akurat nie miał. Z dostępnych mi informacji i wielogodzinnych poszukiwań element ten nie jest katalogowany. Chciałbym zapytać czego integralna jest to część ? Patrzyłem na komplet bębnów, tam niestety nie występuje, ani na łożysku koła. Gdzie szukać rozwiązania ? Męczę się już z tym bardzo długo. Dzięki za pomoc.

 

 

WhatsApp Image 2021-02-16 at 12.54.38 (1).jpeg

WhatsApp Image 2021-02-16 at 12.54.38.jpeg

WhatsApp Image 2021-02-16 at 12.54.39.jpeg

Edytowane przez daniello28

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość daniello28

Sprawa aktualna. Pierscień nigdzie nie dostępny, ani z piastą ani z bębnami ani z łożyskiem.. Numery częsci które podał ArKos odnoszą się do zagranicznych sklepów w których ta część jest niedostępna. Co z tym zrobić Panowie ? Gdzie szukać rozwiązania ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomierzyć i szukać odpowiedniej koronki do autka.

Suzuki to bliźniacza konstrukcja może tam będzie łatwiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daniello28

Szukałem już po zagraniczonych serwisach, po bliźniaczych modelach Suzuki Swift/Splash i po wymiarach samego pierscienia. niestety ta część jest nigdzie nie osiągalna. 2 mechaników też się poddało swojego czasu. Powiem szczerze że dostaje spazm za każdym razem jak do tego przysiadam bo tracę sporo czasu a efektów żadnych. Już mi obojętnie czy będzie to sam pierscień czy w zestawie z łożyskiem/piastą/bębenem. Jeśli ktoś by namierzył, bądź miał na sprzedaż to bardzo proszę o informacje. Zostawiam też wymiary samego pierscienia. Zew. 81mm, wew. 69mm x 8mm. Pozostaje mi chyba tylko używka bębna z abs - ale też niewiele sprzedających potrafi określić czy taki pierscien znajduje sie w środku i czy nie jest uszkodzony więc zakup na chybił trafił. Może ktoś ma jeszcze pomysł czy i gdzie mogę taki pierscien zregenerować ? Dzięki i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daniello28

Adam1954 pod tym linkiem jest sam bęben, bez pierścienia ABS .. ale chciałem Ci podziękować bo nie przyszło mi do głowy żeby skontaktować się z ASO jeśli cały internet na ten temat milczy... dostałem przed chwilą wiadomość z ASO "Pierścień ABS jest dostępny do zamówienia w cenie 66,56 PLN, czas realizacji zamówienia to 4 do 7 dni roboczych.

Koszt wysyłki kurierskiej wynosi 15 PLN". Dzięki za natchnienie! Bogu dzięki :smile:
Edytowane przez daniello28

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daniello28

Potwierdzam, piersień doszedł :jupi:

 

Cena ASO z wysyłką pobraniową: 82 zł.

 

Wszystko pasuje, dziękuje za pomoc, zostawiam numery jakby ktoś kiedyś potrzebował.

 

I na nowy rok życzę wszystkim żeby się nic nie psuło :ok:

 

Pozdrawiam

 

DSC_0699.thumb.jpg.cd3dc99ee67d403b5606cd9e418a81af.jpg

 

 

DSC_0700.jpg

Edytowane przez daniello28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności