Skocz do zawartości

Składanie lusterek zewnętrznych Meriva A


Rekomendowane odpowiedzi

Jednak myślę że moduł żyje własnym życiem. Wczoraj złożyły się po 2 godzinach. Ale jak zaparkowałam wczoraj koło 19 w garażu to dziś nie były złożone gdy weszłam  po 14 aby wyjechać . Sama już nie wiem. 

Edytowane przez Navia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odkryłam pewną nieprawidłowość. Otóż no jak wcześniej potrafią się same złożyć . Ale zauważyłam że niekiedy jak nie zamknę samochodu z pilota i za chwilę otworzę drzwi kierowcy to po otwarciu lusterka się składają . Wychodzi na to że coś jest w przelotce w drzwiach. Jak do tego się dobrać. Jak rozpina się tą przelotkę.

Pamiętam jeszcze jak było gdy miała auto koleżanka. Na parkingu składały się szybko poprzez wciśnięcie guzika. Ale aby je rozłożyć trzeba było kilka razy wciskać. No teraz to jest nie podpięte bo nie działa tak myślę .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Navia napisał:

Odkryłam pewną nieprawidłowość. Otóż no jak wcześniej potrafią się same złożyć . Ale zauważyłam że niekiedy jak nie zamknę samochodu z pilota i za chwilę otworzę drzwi kierowcy to po otwarciu lusterka się składają . Wychodzi na to że coś jest w przelotce w drzwiach. Jak do tego się dobrać. Jak rozpina się tą przelotkę.

Pamiętam jeszcze jak było gdy miała auto koleżanka. Na parkingu składały się szybko poprzez wciśnięcie guzika. Ale aby je rozłożyć trzeba było kilka razy wciskać. No teraz to jest nie podpięte bo nie działa tak myślę .

Odsuwaz zabezpieczenie czerwone , przekrecasz i rozpinasz . Nawiasrm mowiac cos z tym modulem lusterek jest nie tak . Ja nie mam takiego problemu   , niemam wogle zadnego samodzielnego skladania i rozkladania . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mery 11 napisał:

Nawiasrm mowiac cos z tym modulem lusterek jest nie tak . Ja nie mam takiego problemu   

 

Ja myślę że jednak coś w przelotce jest skoro wcześniej były problemy z rozkładaniem.

 

48 minut temu, Mery 11 napisał:

Odsuwaz zabezpieczenie czerwone , przekrecasz i rozpinasz .

 

Dzięki . Spróbuje tak zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Navia napisał:

 

Ja myślę że jednak coś w przelotce jest skoro wcześniej były problemy z rozkładaniem.

 

 

Dzięki . Spróbuje tak zrobić.

Jak by bylo ćos w przelotce t przy kazdym wstrzasie czy otwieraniu sxyby byly by zawirowania . Wczesnej pisalas ze same sie skladaja . Szukal bym przyczyny w samym podlaczeniu modulu . Zwlaszcza ze zrobilas modyfikacje z otwiersniem po przekreceniu kluczyka . Tu moze byc szkopul 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mery 11 napisał:

Zwlaszcza ze zrobilas modyfikacje z otwiersniem po przekreceniu kluczyka . Tu moze byc szkopul 

Podłączyłam jak jest u Grzechu87

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Navia napisał:

Zaraz poszukam Twojego podłączenia.

Moie to jest inne . Ja w orginale nie milałem skladanych luster . Dokladalem wszystko . Lustra . Kable i modul do lusterek nie posiadajacych mozliwosci skladania 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności