Skocz do zawartości

Składanie lusterek zewnętrznych Meriva A


Rekomendowane odpowiedzi

Navia. Problem może byś z prądami z modułu komfortu. Ja podłączyłem tylko lustra do sterowania centralnego zamka i jest okej, bezproblemowo. Nie składają się same nigdy. Ty podłączyłaś po kluczyku i robią co chcą . Wiem, że to fajne, ale jakiś problem stwarzają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mery 11 czyli może lepiej podłączyć pod CZ ? Czyli będą się otwierać przy otwieraniu auta? Muszę przejrzeć temat aby to podłączyć Tymczasem podłączyłam na oryginalny moduł i składam i otwieram z przycisku. W tygodniu może przełączę na CZ. Tu chodzi o ten PLUS tak ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zetknęłam do modułu i chyba powiedział papa. No trudno drugiego nie będę zakładać . Działa z guzika i już. 

Skaładają się ale nie rozkładają. Dziwne że po nocy z lekkim deszczem przestał działać . 

I jeszcze jedno. Podłączone miałam jak grzechu ale lusterka otwierały się po przekręceniu zapłonu a nie przy otwieraniu drzwi z centralnego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, peplunio napisał:

Navia dokładała moduł niefabryczny.

Dokładnie

 

2 godziny temu, Mery 11 napisał:

ten Fabryczny ?

 

2 godziny temu, Navia napisał:

Działa z guzika i już. 

 

18 minut temu, peplunio napisał:

Chiński moduł za długo nie pożył

Od początku działał bardzo dziwnie. Samo to składanie lusterek było dziwne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki jak na foto. Jest uniwersalny do składania luster. 60 zł,polskiej produkcji,Firma w Skawinie. Prosty montaż, z małą przeróbka, aby działał z klucza lub z C. Z . Ja zrobiłem z C. Z . Prosto łatwo i działa bez żadnych problemów . pozdrawiam.

Zrzut ekranu 2023-07-25 074938.png

Wpinasz w miejsce fabrycznego , z małą przeróbką na C. Z lub po kluczyku .

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

O ile zawsze był problem z rozłożeniem lusterek przy wciskaniu guzika ( raz dział od razu innym razem za któryś tam razem- składanie zawsze działa od razu) to zauważyłam że przy otwieraniu drzwi z pilota i gdy chcę rozłożyć lusterka guzikiem niekiedy jeszcze się domykają pomimo że przed zamknięciem złożą się do końca . Czyżby sterownik silnika coś zapamiętał z poprzedniego modułu ? Nie podpinałam opcom aby sprawdzić błędy ale chyba będę musiała. Ale dziwna sprawa z tymi lusterkami. Takie zachowanie mam przy postoju auta na parkingu w pracy i zwykle zauważę to w dzień.

Edytowane przez Navia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik silnika nie ma nic do lusterek. Jemu takie info nie jest do niczego potrzebne, bo niby po co? Ja tutaj podejrzewam  sam moduł składania lusterek raczej... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności