Skocz do zawartości

Radio Android Meriva B


Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Navia napisał:

A nie wiesz że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego? 

Jak do wszystkiego? Szuka pod swoje auto gościu . Android bije na głowę fabryczne radio w oplu , nawigacja fabryczna a jakas  na androidzie to nawet nie ma co porównywać,  , tym bardziej że bluetooth nie obsługuje muzyki . O reszcie funkcji nie wspominam , bo to jak porównanie Żuka do Movano . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt , orginaLNE RADJA DO OPLI ZWŁASZCZA CD 30 TO ANTYK , cd70 NAvi ,brak najnowszych map tylko do 2015r, Zato jest jużpoprawiuhcesz podłączyć tel z muzą to da radę to ogarnąć . DvdNAWI BARDZO DOBRE AUDIO , MAPY AKTUALNE MOŻNA DOPASOWAĆ Z bmw .No jak chcesz to zamontuj laptopa tak jak robiąto kietowcy tak zwanych tirów . Wtedy stacja multimedialną masz rozbudowaną da titop . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Mery, przestań używać środki, których używasz, albo je zmień.

Czytać się tego nie da.

DVD90 mapy ma od bmw fakt, ale 2018 rok najnowsze.

A faktycznie to są 2017.

Dalej tak będziesz chwalił to radyjo?

Miałem i CD30MP3 i CD70 i DVD90 i jednak chińczyk wygrywa na każdym poziomie, nawet z dźwiękiem.

Tyle, że musi kosztować nie 500, a przynajmniej 1300.

Tyle w temacie.

 

 

A ramki jednak sa, czyli i chińczyk się znajdzie, tak samo jak w jotkach.

czyli miałem racje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 , poprostu orginał to orgoinał Nie używam nawigacij , nie używanm internetu , muza z cd jest też dobra na odcinkach drogi którą pokonuję . Więc po co mi  laptop w samochodzie ? dvd z Uwa TOjest dobre kiedy jężdzi siię po mieście. aparzeglądanie stron w necie  To przy Kawie w domu . Auto jest po to by przemieszczać się anie zabierać peceta ze sobą . Mówiszze nie da się tego czytać  .Ajednak przeczytałeś . Tak samo można rozbudować radio orginalne jak chińczyk to zrobił  Niezawsze to co drogie jest dobre . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie da się czytać.

Weź to pod uwagę, bo zgłoszę post.

Rozbudować, ok  ale za jaką cenę?

Podasz koszt rozbudowania DVD90 do poziomu chińczyka za 1300?

 

Nie używam navi, ani internetu - tu jest ten myk, trzymaj się dalej ori radia.

Kasia roczny aku wyrzuciła do śmieci bo CD70 się włączało, kiedy chciało i łikend starczył na wy.jebanie akumulatora na zero.

Edytowane przez ja37

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J a nie upieram się przy tych radyjkach . Każdy lubi to co chce .Jestem zwolennikiem orginalności wyposażenia  auta . Nie neguję tego że są one już przestażałe , technika idzie z dnia na dzień . Poprostu jak się ma i dba i zgłową  modernizuje  to  ok . Każdy lubi to co ma . Zasugerowałem tylko co można zrobić jak się chce . Nie sztuka kupic co bądz. ważne żeby to miało ręce i nogi . Nie chcę żadnych kłotni czy wyzwisk w danym temacie. Każdywymienia swoje spostrzeżenia isugedstie co do danego tematu .Pozdrawiam 

Jeśli ktoś poczuł się obrażony to co napisałem wcześniej to przepraszam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to za 0,7 soplicy oddam ci ze 6 radyj cd70 i dvd90 oczywiście mających wady.

To jest pokłosie mojego trzymania się oryginalności.

6x przynajmniej 200PLN równa się dobry chińczyk.

Nie mam sił, ani kasy na następne ori radio, z którym beda problemy.

 

A już nie powiem, ile wtopiłem w UWA, które teraz są niepotrzebne.

Dobrze, że syn ma astrę później kupioną, bo pewnie trzecie UWA bym robił.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2021 o 19:59, Marcin 83 napisał:

Jak do wszystkiego? Szuka pod swoje auto gościu . Android bije na głowę fabryczne radio w oplu , nawigacja fabryczna a jakas  na androidzie to nawet nie ma co porównywać, 

Jak nie ma co porównywać ? Ja używam nawigacji oddzielnie. Mam  wykupiona licencję dożywotnio . 

 

Ponadto android androidowi nie równy.

 

Użyj sobie telefonu z androidem 4 a 10 to zobaczysz jaka różnica.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności