Skocz do zawartości

Pinout odbiornika centralnego zamka Agila b


Gość ganmpr

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, ganmpr napisał:

Właśnie nie wiem. Interfejsy zarówno ten mój stary, jak i kupiony niedawno zachowują się tak samo. Natomiast samochod kupilem z juz niedziałającym pilotem a w zasadzie bez pilota. Zaopatrzyłem się wiec w drugi klucz z pilotem, zawezwalem fachowca, który przygotował grot oraz immo na miejscu. Niestety nie mógł poradzić sobie z centralnym. Sprawdzał, czy pilot nadaje poprawny kod - pilot Ok. Próbował również Xhorse zaadaptować jako pilota o tez nic.

Opcom nie zawsze zrobi wszystko.

Pojechałbym na Techa2 oryginalnego.

Bez kombinowania bo spalisz auto

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, ganmpr napisał:

Chyba się nie dogadaliśmy. Chodziło mi o odbiornik radiowy centralnego zamka. Ten, który jest umieszczony za schowkiem po stronie pasażera. Oda do niego 3 przewody i żaden nie jest biało-czerwony.

Oj sorki. O czymś innym myślałem i tak, zasadziłem babola. Robiłem przy radyjku i poszło. Adam dobrze radzi lepiej na Techa, bo narobi się bidy. A opkom rzeczywiście może nie ogarniać, bo wszystkiego naprawdę nie ogarnia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie.

Sytuacja z zamkiem nie zmieniła się jak do tej pory. Co chodzi o Techa, to ciężko w moich stronach o kogoś rzetelnego z takim cackiem.

Mam pytanie trochu z innej mańki. Czy w tych modelach opla to normalne, że światła stopu zaświecą po wciśnięciu pedału hamulca przy wyłączonym zapłonie?

Czemu pytam? Bo zamki centralne dezaktywują radio po włączeniu zapłonu. I jeśli jest tak, że poprzedni właściciel coś namieszał w instalacji i połączył gdzieś plus zasilania z plusem po zapłonie, to pilot nigdy nie zadziała.

Tak mnie właśnie coś olśniło z tym stopem. W każdym samochodzie jakim jeździłem lub miałem, to po wyjęciu klucza ze stacyjki nie było bata aby światła stopu świeciły.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć coś z modułem nadwozia

 

2022-03-07_175520.png

Zasilanie świateł idzie od bezpiecznika FU5 , do wyłącznika świateł , wchodzi do pinu 1 modułu nadwozia w tablicy i pinem 2 idzie do świateł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć mam taki sam problem ze nie wkoduję kluczyka czyli dojdę do połowy funkcji zamyka miga ale nie działa tzn. pilota nie kluczyka i centralny nie działa jak byś mógł pomóc to podrzuć temat. 

dzięki za pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności